myPhone przedłuża przedsprzedaż smartfonów 18×9 z fajnymi gratisami

myPhone przedłuża przedsprzedaż smartfonów 18×9 z fajnymi gratisami. Promocja myPhone, w której producent do nowych smartfonów z panoramicznymi ekranami 18×9 dodaje bonusy, została przedłużona do końca lipca br. To gratka dla wszystkich poszukujących nowego modelu z ekranem w formacie 18:9. Przypomnijmy – w zależności od urządzenia gratisami są: smart bransoletka, głośnik bezprzewodowy lub power bank 10 000 mAh oraz 3 letnia gwarancja. Czy warto skorzystać z oferty ? Przedsprzedaż smartfonów myPhone z nowej linii 18×9 ruszyła pod koniec maja. Komunikację wspierały działania omnichannell – m.in. kampania w telewizji oraz internecie. Promocja wydaje się ciekawa, pod warunkiem, że szukamy dobrych „słuchawek” z Androidem o podstawowych parametrach. To co przede wszystkim wyróżnia, a zarazem łączy smartfony, to smukła obudowa utrzymana w atrakcyjnym designie oraz ekran Full Screen w formacie 18:9. Co więcej, prezenty są dołączane do urządzeń, które oferowane są w już i tak przystępnych cenach, a największą popularnością cieszy się najmocniejszy dotykowiec serii, czyli myPhone Prime 18×9 LTE – informuje producent
Przyjrzyjmy się urządzeniom
– myPhone Pocket 18×9, to 5-calowy smartfon z ekranem w formacie 18:9, który wyróżnia kieszonkowy i poręczny design. Jest wyposażony m.in. w aparat główny z podwójnym obiektywem 5 Mpx + 0,3 Mpx i baterię 2000 mAh. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – złotej i czarnej ze srebrną ramką za 269 zł (w przedsprzedaży z 3-letnią gwarancją i smart bransoletką gratis).
– myPhone FUN 18×9 to 5,4-calowy smartfon z ekranem 18:9. Posiada m.in. aparat główny 8 Mpx i baterię 2500 mAh. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: złotej i czarnej, w cenie 299 zł (w przedsprzedaży z 3-letnią gwarancją i głośnikiem bezprzewodowym gratis).
Pracę tych smartfonów wspiera czysty i certyfikowany Android 7.0 Nougat.
– myPhone Prime 18×9 LTE, to z kolei smartfon z 5,5-calowym ekranem Full Screen HD IPS 18:9, którego pracę wspiera Android Oreo 8.1. Model zachwyca wykonaniem i dorównuje stylistyką smartfonom klasy premium. Jest wyposażony w aparaty: główny 13 Mpx z matrycą SONY i selfie – 5 Mpx. Dla wygody użytkowników i bezpieczeństwa danych ma funkcje znane z flagowych modeli, m.in.: Face ID i czytnik linii papilarnych. Za jego szybkie działanie odpowiada czterordzeniowy procesor i 2 GB RAM. Z kolei długi czas działania modelu to zasługa akumulatora o pojemności 3000 mAh. Smartfon dostępny jest w kolorze cobalt blue, w cenie 499 zł (w przedsprzedaży z 3-letnią gwarancją i powerbankiem 10 000 mAh gratis).
W ofercie dostępny jest również model myPhone Prime 18×9 3G.
Ilość prezentów w przedsprzedaży jest ograniczona.
Szczegóły na temat przedsprzedaży i samych smartfonów myPhone 18×9 znajdują się na dedykowanym landing page’u: http://www.myphone.pl/fullscreen/
Żeby skorzystać z promocji wystarczy kupić smartfona i wypełnić odpowiedni formularz na powyższej stronie

źródło: mPTech ( dawniej MyPhone )