Smartfony Doogee oficjalnie w Polsce

Smartfony Doogee oficjalnie w Polsce. Smartfony marki Doogee są już oficjalnie dostępne w Polsce, a ich wyłącznym dystrybutorem Doogee w naszym kraju jest spółka MB Mobile. Urządzenia projektowane w Hiszpanii, a produkowane w Chinach cechują się innowacyjnością, dobrymi parametrami technicznymi oraz znakomitą proporcją ceny do jakości.
Smartfony, które potrafią zachwycić
Doogee (czyt. dudżi), to firma, która powstała w marcu 2013. Młody producent urządzeń mobilnych szybko zyskuje popularność w wielu krajach. Potwierdzeniem dynamicznego rozwoju firmy są trzy miliony sztuk smartfonów sprzedanych w ubiegłym roku oraz 17 milionów klientów, którzy wybrali sprzęt Doogee, licząc od momentu powstania firmy
Strategia producenta opiera się na trzech filarach:
– wysokiej wydajności smartfonów w stosunku do ich ceny,
– atrakcyjnym i oryginalnym wzornictwie oraz
– ciągłym poszukiwaniu większych i mniejszych innowacji, ułatwiających życie użytkownikom.
Projektantów ogranicza tylko wyobraźnia
Doogee nie jest kolejnym producentem podążającym za trendami wyznaczanymi przez największych graczy i rywalizującym z nimi jedynie ceną. W centrum R&D Doogee, zlokalizowanym w Shenzhen, w Chinach trwają prace nad wieloma innowacyjnymi produktami. Wśród nich znajdziemy m.in. zaprezentowany w wersji koncepcyjnej na targach MwC w Barcelonie model Mix3, z dużym i zaawansowanym technologicznie bezramkowym ekranem. Wyposażony w technologię force touch ekran urządzenia będzie miał wbudowany czytnik linii papilarnych (drugi, dodatkowy znajdziemy z boku obudowy), natomiast na ramce smartfonu znajdzie się wysuwany obiektyw aparatu. Dzięki zastosowaniu takich rozwiązań ekran zajmować będzie 98% powierzchni przedniego panelu. W firmie trwają również prace nad koncepcyjnymi projektami, które prawdopodobnie pojawią się w sprzedaży dopiero w dalszej przyszłości. Wśród nich znajdują się:
– modułowy smartfon o wysokiej wytrzymałości,
– urządzenie z elastycznym ekranem, a nawet
– projekt częściowo przezroczystego smartfona o nazwie Doogee TT.
Oferta Doogee:
Aktualne portfolio smartfonów Doogee podzielone zostało na 4 linie produktów:
1. Seria X
X, to seria budżetowych urządzeń, tworzonych zgodnie z najnowszymi trendami: bezramkowym designem, ekranami o przekątnych: 5.3/5.5 cala i proporcjach 18:9, podwójnymi aparatami, metalowymi obudowami, hartowanym szkłem 2.5D, czy nowoczesnymi i innowacyjnymi zabezpieczeniami takimi jak: czytnik linii papilarnych na bocznej ramce urządzenia oraz Face ID.
2. Seria BL
Smartfony serii BL, to linia przeznaczona dla osób, dla których najważniejszy jest czas pracy urządzenia. Najmniejszy akumulator w tej serii smartfonów ma pojemność 5050 mAh, a największy 12000 mAh. Dzięki temu modele BL12000 i BL12000 Pro, to urządzenia z największą dostępną na rynku baterią, które mogą być wykorzystywane jako źródła zasilania innych sprzętów. Oczywiście, poza samymi bateriami w smartfonach z tej serii stosowane są inne zaawansowane technologicznie rozwiązania
Wśród nich znaleźć można na przykład:
– podwójny aparat zarówno z tyłu jak i z przodu urządzenia,
– ładowanie bezprzewodowe, czy
– wysoką specyfikację zastosowanych podzespołów (takich jak: ekran FHD+, matryca głównej kamery o rozdzielczości 16 MP, czy 64GB wbudowanej pamięci).
3. Seria S
Smartfony z serii S należą do kategorii rugged, czyli sprawdzą się przede wszystkim w ekstremalnych warunkach. Ich mocne obudowy zostały wykonane, w zależności od modelu, z aluminium i poliwęglanu lub nawet z Kevlaru. Urządzenia spełniają normę IP68, a zatem są wytrzymałe, odporne na wszelkiego rodzaju upadki, kurz, pył, czy zanurzenie w wodzie. Specjalnie zaprojektowane boki obudowy pozwalają na stabilne trzymanie telefonów w dłoni
Poza podwyższoną wytrzymałością w smartfonach z tej serii zastosowano (w zależności od modelu) szereg przydatnych funkcjonalności:
– wyjątkowo pojemne baterie,
– ładowanie bezprzewodowe,
– wykorzystanie podwójnych aparatów zarówno z tyłu jak i z przodu urządzenia,
– boczny czytnik linii papilarnych, czy
– pamięć 128 GB.
4. Seria Mix
Mix, to linia najbardziej zaawansowanych technologicznie modeli. Urządzenia z tej serii wyróżniają się stylowym wzornictwem oraz oferują możliwie najlepsze podzespoły, co przekłada się na największą wydajność. W serii Mix dostępne są smartfony z systemem podwójnych aparatów z tyłu i z przodu, matrycą głównego aparatu o rozdzielczości 16 MP, procesorem helio P25, czy odblokowywaniem urządzenia za pomocą skanu twarzy.
Dostępność i ceny:
Wyłącznym dystrybutorem smartfonów Doogee w Polsce jest spółka MB Mobile. Ceny urządzeń:
a) z serii X kształtują się na poziomie: 279 – 450 złotych,
b) seria BL mieści się w widełkach od 690 do 780 złotych,
c) seria S, to koszt od 520 do 1470 złotych,
d) natomiast ceny urządzeń z serii Mix, to wydatek w przedziale od 499 do 1470 złotych
Smartfony są już dostępne online w sklepach: Neonet i MediaExpert. W najbliższych dniach wybrane modele znajdą się także w stacjonarnej sieci sprzedaży MediaExpert. Urządzenia zakupione w oficjalnej dystrybucji mają pełne wsparcie gwarancyjne i serwisowe zapewnione przez S.B.E Polska.
Doogee Poland Facebook:
– https://www.facebook.com/DoogeePoland/

źródło: Doogee