Rozrywkowe wakacje z IPLĄ, czyli trzecie sezony “Lekko Nie Będzie” oraz “Mniej więcej”

Rozrywkowe wakacje z IPLĄ, czyli trzecie sezony “Lekko Nie Będzie” oraz “Mniej więcej”. W IPLI ruszył trzeci sezon najpopularniejszego internetowego programu. “Lekko nie będzie”, to dynamiczne internetowe talk show, w którym goście poddawani są rozmaitym wyzwaniom i konkurencjom. Gospodarz programu, Tomasz “Gimper” Działowy nie tylko stawia ich w ogniu kłopotliwych pytań, ale również weryfikuje ich talenty i umiejętności – wszystko jednak na dżentelmeńskich zasadach. Ponadto komplikować proste rzeczy będzie duet z “Mniej więcej”. Nowe odcinki, nowi goście i wyzwania – to wszystko w IPLI – największym serwisie rozrywki internetowej, który użytkownicy mogą oglądać, gdzie chcą i jak chcą. Najbardziej nieprzewidywalny internetowy show „Lekko nie będzie” w krótkim czasie stał się najpopularniejszym programem w sieci. Średnia oglądalność programu przekracza 900 000 wyświetleń, a najpopularniejszy odcinek zanotował prawie 2 000 000 odsłon. To najlepsze statystyki w Polsce ! IPLA zyskała nowe grono odbiorców, a Tomek Działowy na kanale You Tube wyprzedził pod względem subskrypcji i oglądalności nawet talk show Łukasza Jakóbiaka – 20m2. Każdy odcinek “Lekko nie będzie” w IPLI pojawia się przedpremierowo, a dodatkowo w serwisie można obejrzeć materiały “ekstra” z programu. Formuła programu opiera się na szybkich rozmowach, krótkich i konkretnych pytaniach oraz zadaniach, które gość i prowadzący wykonują wspólnie, niejednokrotnie rywalizując. Niebagatelną rolę odgrywa charyzma i talent prowadzącego, który szybko nawiązuje kontakt z gośćmi
Program dotychczas odwiedzili m.in.: Borys Szyc, Popek, Stuu czy Ola Nowak i Nadia Długosz z kanału “Beksy”. W trzecim sezonie gospodarz nie zwalniania tempa – w programie wystąpią m.in.: najpopularniejsi polscy YouTuberzy, czyli Abstrachuje oraz wieloletni TOP 1 polskiego Internetu – Sylwester Wardęga.
U nich nie ma mniej
W programie “Mniej więcej” duet znanych twórców internetowych – Łukasz “Mandzio” Samoń oraz “Kolega Ignacy” Łukowski komplikują proste rzeczy. Najsilniejszy męski duet na You Tube obala mity, łamie zasady, rozpoznaje na ślepo, testuje i sprawdza to, o co ludzie boją się zapytać, a program gości najbardziej znane twarze polskiego Internetu m.in.: Abstrachuje, Stuu czy Blowek. W ciągu niecałych sześciu miesięcy program zebrał ponad 30 000 000 odsłon oraz 390 000 subskrybentów, a odcinek średnio przyciąga ponad 600 000 osób. To najszybciej rosnąca oglądalność, a “Mniej więcej” jest liderem w kategorii treści rozrywkowych prowadzonych w formie show. Nowe odcinki oraz poprzednie sezony obu programów można w IPLI pobrać i zapisać na smartfonie lub tablecie i dzięki temu oglądać nawet bez dostępu do Internetu lub w miejscach z ograniczonym zasięgiem, np. w samolocie czy pociągu. Wszystkie sezony programów oraz materiały dodatkowe można znaleźć pod poniższymi linkami:
“Lekko nie będzie”:
https://www.ipla.tv/wideo/rozrywka/Lekko-Nie-Bedzie/5011675
Więcej o programie i jego prowadzącym w tym wywiadzie:
http://www.polsat.pl/news/2017-10-27/lekko-nie-bedzie-czyli-gimper-i-nowa-jakosc-na-youtube/
“Mniej więcej”:
https://www.ipla.tv/wideo/rozrywka/Mniej-Wiecej/5011981

źródło: Cyfrowy Polsat