Plus: Plecak Semi Line za doładowanie !

Plecak Semi Line za doładowanie ! Już od dziś klienci usług prepaid oraz mix w sieci Plus mogą dostać plecak firmy Semi Line. Wystarczy tylko wysyłać na numer 80950 bezpłatnego SMS-a o treści PLECAK, a następnie doładować swoje konto za minimum 50 zł za pośrednictwem kanału internetowego. “Plecak za doładowanie”, to dostępna od 8 sierpnia nowa promocja dla klientów wszystkich rodzajów usług na kartę oraz mix w sieci Plus, a jej zasady są bardzo proste:
– pierwszym krokiem jest wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS o treści PLECAK na numer 80950,
– następnie trzeba doładować za pośrednictwem kanału internetowego swoje konto za minimum 50 zł,
– w zwrotnej wiadomości SMS przyjdzie specjalny kod promocyjny.
Aby odebrać nagrodę należy wejść na stronę www.plecakzadoladowanie.pl i wybrać plecak, a po przekierowaniu do sklepu internetowego Semi Line, dokonać zakupu poprzez podanie kodu promocyjnego, a koszt przesyłki wynosi 0 zł.
Zasilenia konta za minimum 50 zł należy dokonać na:
– www.doladuj.plus.pl
– www.doladujplushbezlimitu.pl
– www.facebook.com/plus,
– www.bm.pl
– www.doladowania.pl
– www.doladowania.payu.pl
– www.agadka24.pl,
– www.tutajdoladuj.pl,
– www.mpay.pl
lub poprzez jedną z następujących stron internetowych banków:
– www.plusbank24.pl
– Inteligo
– PKO BP
– Banku Pocztowego,
– BPH Sez@m
– BZWBK24, www.bzwbk24.pl
– www.mbank.pl,
– MultiBanku
– Banku Pekao S.A.
– ING Banku Śląskiego
– BOŚ Banku
– Banku BGŻ
– VW Banku
– Credit Agricole Bank Polska SA
– BNB Paribas Banku
– Banku Millennium
– Getin Banku
– Raiffeisen Polbanku
– Eurobanku
– Deutsche Banku
– Meritum Banku
– Alior Banku
– T-Mobile usługi Bankowe
– jednym z dostępnych na ww. stronach internetowych sposobów (systemów) doładowań lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych, obsługiwanych przez Blue Media SA albo za pośrednictwem aplikacji mobilnej mPotwór, dostępnej m.in. na stronie internetowej: www.plus.pl/mpotwor oraz aplikacji lub aplikacji mobilnych: mPay, doładowania.pl lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Skycash z możliwością pobrania ze sklepów Google Play oraz App Store. Promocja będzie trwała do 31 października lub do wyczerpania zapasów kodów promocyjnych. Na jeden numer telefonu można otrzymać jeden kod, który upoważnia do odbioru jednego plecaka. Liczba kodów jest ograniczona, a o ich przyznaniu decyduje kolejność spełnienia warunków promocji. Otrzymany kod należy wykorzystać do 31 października 2018 r. Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie promocji oraz na www.plecakzadoladowanie.pl. Regulamin tutaj

źródło: Plus