Znów dla klientów Plusa bilety na siatkarskie mecze Reprezentacji Polski 20 % taniej !

Znów dla klientów Plusa bilety na siatkarskie mecze Reprezentacji Polski 20 % taniej ! Plus, który od 20 lat wspiera Polską Siatkówkę przygotował dla swoich klientów specjalną promocję, dzięki której mogą otrzymać 20 % rabatu na bilety Reprezentacji Polski, na mecze rozgrywane w Polsce w 2018 roku. Teraz do nabycia są bilety na mecze w ramach Memoriału Wagnera oraz trzy spotkania towarzyskie. W tym roku Plus obchodzi jubileusz 20-lecia współpracy z Polską Siatkówką. Z tej okazji, wspólnie z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej przygotowano wyjątkową promocję dla klientów Plusa „20 lat 20 % zniżki”, czyli możliwość zakupu tańszych o 20 % biletów na wydarzenia siatkarskie z udziałem Reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn, organizowane w tym roku w naszym kraju przez Polski Związek Piłki Siatkowej. Do promocji dołączyła również Fundacja Huberta Jerzego Wagnera, organizująca XVI Memoriał Wagnera, który odbędzie się w dniach 24-26 sierpnia w TAURON Arena Kraków, a udział w nim wezmą reprezentacje Francji, Kanady, Rosji i Polski. Klienci Plusa znów mogą zakupić z 20 % rabatem bilety na siatkarskie mecze, tym razem w ramach Memoriału Wagnera oraz towarzyskie spotkania naszych reprezentantów z Kamerunem i Belgią.
Aktualny kalendarz wydarzeń objętych promocją:
– Mecz towarzyski Polska-Kamerun, 18 sierpnia godz. 20.00, Hala Sportowo-Widowiskowa KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (zakup biletów na stronie www.ebilet.pl).
– XVI Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, w którym wystąpią reprezentacje Francji, Kanady, Rosji i Polski, 24-26 sierpnia, TAURON Arena Kraków (zakup biletów na stronie www.eventim.pl).
– Mecz towarzyski Polska-Belgia, 4 i 5 września godz. 20:00, Netto Arena Szczecin (zakup biletów na stronie www.ebilet.pl).
W promocji mogą wziąć udział wszyscy klienci indywidualni oraz małe firmy (SOHO) korzystający z usług kontraktowych (abonament, mix, Internet) oraz nowi i obecni użytkownicy ofert na kartę, którzy doładowali swoje konto za minimum 25 zł (jednorazowo lub jako suma zasileń w ciągu 90 dni)
Zasady promocji:
– mecze towarzyskie – na numer 80808 należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści SIATKA,
– Memoriał Wagnera – na numer 80808 należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści MEMORIAL WAGNERA,
– po weryfikacji, czy klient ma usługi w Plusie, wysyłany będzie zwrotny SMS z kodem rabatowym,
– w przypadku meczów towarzyskich otrzymany kod należy wpisać podczas zakupu biletu na stronie www.ebilet.pl,
– w przypadku Memoriału Wagnera otrzymany kod należy wpisać podczas zakupu biletu na stronie www.eventim.pl.
Promocja „20 lat 20% zniżki” trwa do odwołania. Bilety ze zniżką sprzedawane będą do wyczerpania ich puli. Jeden klient, bez względu na liczbę posiadanych usług w sieci Plus, może otrzymać jeden kod upoważniający do zakupu do 10 biletów.
Wszystkie informacje dotyczące promocji dostępne są na specjalnie stworzonej stronie www.plus.pl/siatkowka oraz w regulaminie promocji
Dokumenty:
a) 20 % zniżki na bilety Memoriału Wagnera – komunikat
b) regulamin promocji

źródło: Plus