W Plusie sześć miesięcy za darmo !

W Plusie sześć miesięcy za darmo ! Plus wprowadza nowe odsłony ofert z abonamentem przez pół roku za darmo. Nowe promocje obejmują oferty głosowe i Internet, a warunkiem skorzystania z nich jest wybór abonamentu od 50 zł miesięcznie w ofertach dla klientów indywidualnych i od 40 zł netto miesięcznie w ofercie dla małych firm SOHO. Promocje z abonamentem przez sześć miesięcy za darmo dostępne są dla klientów indywidualnych oraz małych firm SOHO, przy czym w przypadku ofert głosowych dotyczą klientów przenoszących numer do sieci Plus. Promocję można połączyć z Programem smartDOM lub smartFIRMA i skorzystać z dodatkowego rabatu 10 zł.
Promocje z abonamentem w Plusie przez sześć miesięcy za darmo:
– Plus Abonament: oferta jest dostępna od 1 sierpnia we wszystkich kanałach sprzedaży dla klientów przenoszących numer do sieci Plus, dla abonamentów od 50 zł miesięcznie z e-fakturą.
– Plus Abonament dla ofert wielosimowych (Duet, Rodzina i Rodzina+): od 1 sierpnia promocja jest dostępna w dwóch najwyższych abonamentach dla klientów przenoszących numer, przy czym benefit jest dostępny tylko dla pierwszej karty SIM.
– Plus dla Firm: oferta będzie dostępna od 20 sierpnia i dotyczy klientów przenoszących numer, którzy wybiorą abonament od 40 zł netto miesięcznie z e-fakturą.
– Plus Internet LTE: promocja będzie dostępna od 20 sierpnia i dotyczy nowych klientów i ofert, zarówno w wersji ze sprzętem, jak i Tylko SIM, z abonamentem od 50 zł miesięcznie z e-fakturą.
– Plus Internet dla Firm: oferta dla nowych klientów, przy wyborze abonamentu od 40 zł netto miesięcznie z e-fakturą i będzie dostępna od 20 sierpnia w wersji ze sprzętem oraz Tylko SIM.
Więcej informacji na www.plus.pl

Informacje dodatkowe:
Plus Abonament: ulotka
Plus Internet: ulotka

źródło: Plus