Orange: smartfony z półrocznymi wakacjami od rat

Smartfony z półrocznymi wakacjami od rat. Przy zakupie wybranych smartfonów, pierwszą ratę za sprzęt klienci zapłacą dopiero za 6 miesięcy. To kolejne rozwiązanie, umożliwiające zakup telefonu na warunkach najlepiej dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Wcześniej, Orange Polska jako pierwszy operator umożliwił zakup telefonów na raty 0 % w dowolnym momencie trwania umowy na usługi mobilne. W nowej ofercie klienci, podpisujący umowę na 24 miesiące z Planem Komórkowym Optymalnym lub Wzbogaconym, zapłacą pierwszą ratę za sprzęt dopiero po pół roku. Będzie ona naliczana przez 18 kolejnych miesięcy, do końca trwania umowy. W ofercie znajdują się propozycje smartfonów zarówno z najwyższej, średniej, jak i niższej półki cenowej. Prócz dogodnych rat, w wielu przypadkach klienci mogą kupić telefon w obniżonej cenie. Dodatkowo, każdy abonament dokupiony do pakietu Orange Love, jest tańszy o 20 zł miesięcznie, czyli opłata miesięczna za Plan Optymalny wyniesie 29,99 zł, a za Plan Wzbogacony – 49,99 zł. Z oferty mogą skorzystać nowi klienci, przedłużający umowę lub przenoszący numer do Orange.
W ofercie smartfonów znalazły się między innymi:
1. LG G7 ThinQ – flagowy model firmy LG wyposażony w super jasny ekran QHD+ FullVision o przekątnej 6,1 cala, podwójny aparat: główny o matrycy 16 MP oraz super-szerokokątny 16 MP, procesor Qualcomm Snapdragon 845 oraz 4 GB RAM. Silna konfiguracja sprzętowa i dobry aparat zostały dodatkowo wsparte sztuczną inteligencją i niedoścignionym dźwiękiem Hi-Fi oraz głośnikiem Boombox. W Planie Mobilnym Wzbogaconym za ten telefon klienci Orange zapłacą 199 zł na start, a po pół roku opłata ratalna wyniesie 130 zł za miesiąc (18 rat).
2. Samsung Galaxy S9+ dual SIM – flagowy smartfon jednego z największych producentów smartfonów na świecie, wyposażony w ekran Infinity Display QHD+ Super AMOLED o przekątnej 6,2”. Napędza go procesor Octa core (4×2.7GHz + 4×1.7GHz) 10nm wspomagany przez 6 GB RAM. Smartfon został wyposażony w dwa aparaty: 12 MP OIS Super Speed Dual Pixel z podwójną przesłoną oraz 12 MP OiS z zoomem optycznym. Oprócz tego smartfon oferuje szereg użytecznych cech, takich jak: wodoodporność (IP68) czy bezprzewodowe ładowanie. W Planie Mobilnym Wzbogaconym klienci Orange zapłacą za to urządzenie 199 zł na start, a po pół roku 18 rat po 150 zł.
3. Huawei P20 lite dual SIM – smartfon ze średniej póki, skierowany do młodych. Wyposażony jest w podwójny aparat, który pozwala robić zdjęcia wysokiej jakości, 4 GB RAM i 64 GB. Ekran o przekątnej 5,84 cala i rozdzielczości 2280 x 1080 zapewnia wygodę i bardzo dobrą funkcjonalność. Posiada ekran FullView i funkcję odblokowania telefonu twarzą Face Unlock. Za ten telefon w Planie Optymalnym klienci Orange zapłacą 0 zł na start i po pół roku 18 rat po 68 zł.
4. W ofercie znalazły się także m.in.: HTC U11, Sony XA2, Huawei P20 64 GB dual SIM, Huawei P20 Pro dual SIM, LG K11 dual SIM, LG Q7 dual SIM, LG V30 Samsung Galaxy S8 dual SIM oraz Samsung Galaxy A6 dual SIM.
Szczegółowe informacje na temat nowej promocji są dostępne na:
https://www.orange.pl/view/wakacjeodrat
Z kolei więcej o smartfonach na raty 0 % można przeczytać w komunikacie prasowym:
– Nowość: Smartfony bez abonamentu, na raty 0 % dla klientów Orange

źródło: Orange