T‑Mobile prezentuje najbardziej elastyczną ofertę dla rodzin

T‑Mobile prezentuje najbardziej elastyczną ofertę dla rodzin. Począwszy od 30 sierpnia 2018 r. T‑Mobile wprowadzi nową propozycję skierowaną do rodzin. Nowatorski mechanizm pozwoli dołączać do umowy przez całość jej trwania kolejne karty i dzięki temu uzyskiwać atrakcyjne rabaty. Wraz ze startem oferty ruszy ogólnopolska kampania reklamowa. Usługi pakietowe, oparte o multi-sim są obecne na rynku od dawna, cieszą się rosnącą popularnością wśród klientów nie tylko ze względu na korzyści cenowe, lecz także wygodę w związku z możliwością opłacania jednej faktury, czy wprowadzanie zmian przez kontakt z jednym tylko biurem obsługi. Mimo że oferty łączone przynoszą oczywiste benefity, to w dalszym ciągu w znacznej części gospodarstw domowych korzysta się z co najmniej dwóch dostawców usług telekomunikacyjnych. “Konieczność podpisania kilku umów jednocześnie stanowi istotną barierę. Brakuje także możliwości elastycznego “dowiązywania” do już istniejących kontraktów nowych, w każdej chwili, gdy zaistnieje taka potrzeba. W praktyce więc różni członkowie rodziny mają umowy u różnych operatorów, płacą stawki za kontrakty indywidualne, a próby skonsolidowania tych umów często kończą się fiaskiem ze względu na różne czasy obowiązywania umów” – mówi Frederic Perron, Członek Zarządu T‑Mobile Polska, odpowiedzialny za rynek B2C. “Branża telekomunikacyjna była do tej pory zbyt konserwatywna w konstruowaniu ofert dla rodzin, nie potrafiła odpowiedzieć na ich zmieniające się potrzeby. Dlatego postanowiliśmy znaleźć dla nich lepsze rozwiązanie” – dodaje Perron
Nie musisz planować swojego małżeństwa z wyprzedzeniem – dołączaj kolejne numery i obniżaj cenę kiedy chcesz
Mechanizm oferty jest szalenie prosty: dwie karty w T‑Mobile, to rabat w wysokości 10 zł brutto do każdej z nich (w sumie: -20 zł), 3 i kolejne karty, to rabat 15 zł do każdej z nich. Nowe kontrakty można dołączać (i odłączać) do konta klienckiego w dowolnym czasie. Odpowiednie rabaty naliczają się automatycznie. Maksymalnie, w ramach jednej umowy rodzinnej (pod jednym numerem PESEL) może funkcjonować do 10 kart. Dla każdego z kontraktów można otrzymywać osobną fakturę, z uwzględnieniem opłat i terminów płatności jego dotyczących. “W T‑Mobile dla rodzin postanowiliśmy przede wszystkim położyć nacisk na jak największą elastyczność, by zawsze można było skorzystać z maksymalnych rabatów” – tłumaczy Frederic Perron. “Ta oferta wzięła się z wprost z chęci likwidacji bariery, którą sygnalizowali klienci. Będziemy w dalszym ciągu bardzo uważnie przyglądać się temu, co mówią i rozwijać naszą ofertę zgodnie z ich oczekiwaniami” – deklaruje Perron. Nowe oferty dla rodzin bazują na T- Mobile- Bez Limitu, w ramach której każdy użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne, nielimitowane SMSy i MMSy oraz dostęp do Internetu bez limitu danych (10 GB z pełną prędkością, następnie z prędkością 1 Mbs). Bazowa wysokość abonamentu w ofercie bez telefonu wynosi 50 zł, w ofercie z urządzeniem – 70 zł. Dodatkowo, dla najbardziej aktywnych użytkowników Internetu w smartfonie T‑Mobile przygotował ofertę “T-Mobile – Bez Limitu+” (60 zł m-c w wersji SIMO lub odpowiednio wyższej w ofercie ze smartfonem), obejmującą nielimitowane rozmowy, SMS/MMS, Internet bez limitu danych z 20 GB danych z pełną prędkością a następnie z prędkością 1 Mbs.
Zasady rabatowania aplikowane są tak do ofert z urządzeniem, jak i sim only. Można je także dowolnie łączyć.
Dla całego domu, nie tylko dla “noworodków”
Do pakietu usług rodzinnych wliczać się będzie popularna usługa T‑Mobile – Internet Domowy. Cena samej usługi się przy tym nie zmieni, natomiast traktowana będzie ona jako jeden element zestawu i wpływała na wysokość rabatu dla pozostałych kart.
Zasadę działania mechanizmu rabatowego obrazuje poniższy przykład:

Warto podkreślić, że z oferty rodzinnej będą mogli korzystać z zachowaniem rabatów także aktualni klienci usługi T‑Mobile – Internet Domowy. Dołączenie kolejnych kontraktów nie spowoduje wydłużenia czasu trwania umowy na Internet. Także dla aktualnych użytkowników usług głosowych T‑Mobile przygotował proces tzw. “migracji in-life”, czyli przejścia na nowy plan dla rodzin nawet w trakcie aktualnie obowiązującej umowy. Możliwość ta zostanie udostępniona od połowy września, warunki indywidualnie będą dostępne u konsultantów Biura Obsługi Abonenta oraz w punktach sprzedaży T‑Mobile.
“Z rodzina wychodzisz dobrze nie tylko na zdjęciu”…
… pod takim hasłem prowadzone będą szerokie działania reklamowe, promujące nową propozycję T‑Mobile. Kampania wystartuje 30 sierpnia i prowadzona będzie w ogólnopolskich mediach. Szczegółowe informacje na jej temat przekazane zostaną w osobnej komunikacji

źródło: T-Mobile