ZAGG uzupełnia ofertę o uniwersalną klawiaturę Flex

ZAGG uzupełnia ofertę o uniwersalną klawiaturę Flex. Firma ZAGG, wiodący producent akcesoriów mobilnych na świecie ogłosi podczas targów IFA w Berlinie, że wprowadza na rynek uniwersalną klawiaturę ZAGG Flex. Nowe akcesorium może działać z każdym urządzeniem, obsługującym łączność Bluetooth, takim jak: tablet, smartfon, a także większością popularnych telewizorów smartTV, podłączonych do Internetu. Klawiatura ZAGG Flex znacznie ułatwi i przyspieszy wprowadzanie danych do urządzeń mobilnych. Zaprojektowana, aby zapewnić użytkownikom całkowitą wszechstronność, klawiatura uniwersalna Flex jest wyposażona w niezwykle cienką osłonę ochronną. Ze względu na kompaktowy rozmiar i lekkość klawiatury można ją bezproblemowo zmieścić w torbie lub torebce. Składaną pokrywę można z łatwością wykorzystać jako wbudowaną podstawkę, która może pomieścić smartfon lub tablet w dowolnym rozmiarze i zapewnić wygodny kąt widzenia. Możliwość sparowania klawiatury z więcej niż jednym urządzeniem umożliwia użytkownikom wykorzystywanie np. jednocześnie smartfonu i tabletu i przełączanie się między nimi w trakcie pracy. – Dzisiaj wprowadzamy na rynek lekką, przenośną i łatwą w obsłudze klawiaturę uniwersalną, zaprojektowaną specjalnie dla urządzeń Bluetooth. – powiedział Gavin Slevin, Dyrektor Generalny ZAGG International. – Klawiatura Flex została stworzona z myślą o tych użytkownikach urządzeń mobilnych, którzy są w ciągłym ruchu i podróżując chcą mieć możliwość efektywnej pracy poza tradycyjną przestrzenią biurową. – dodał. Klawiaturę i osłonę można rozłączyć w ciągu kilku sekund. Klawisze w stylu laptopa zapewniają użytkownikom wygodę pisania na klawiaturze, która jest szybka, dokładna i wygodna. Pisanie w warunkach słabego oświetlenia też nie powinno stanowić problemu dzięki dodatkowemu podświetleniu klawiszy dostępnego w siedmiu wersjach kolorystycznych. Bateria urządzenia jest bardzo pojemna. Przyjmując, że użytkownik będzie korzystał z niej godzinę dziennie bez podświetlenia energii wystarczy na rok funkcjonowania
Ceny i dostępność:
Nowa klawiatura uniwersalna ZAGG Flex wkrótce będzie dostępna na stronie internetowej ZAGG.com oraz w sieci sklepów wiodących sprzedawców za sugerowaną cenę detaliczną €79.99/£69.99, czyli około 340 złotych. ZAGG, logo ZAGG i Flex są znakami towarowymi ZAGG IP Holding Co., Inc. Znak słowny i logo Bluetooth® są znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc., a każde użycie takich znaków przez firmę ZAGG Inc. jest objęte licencją. Pozostałe znaki handlowe i nazwy handlowe należą do ich właścicieli.

O ZAGG
ZAGG jest światowym innowatorem i twórcą kategorii klawiatur dla tabletów. Angażuje się w uwolnienie konsumentów z tradycyjnego miejsca pracy. Produkty ZAGG zostały zaprojektowane z myślą o ulepszeniu urządzeń mobilnych, umożliwiając produktywność i łączność, podczas gdy użytkownicy są w pracy, bawią się i odpoczywają. ZAGG ma siedzibę w Utah i prowadzi działalność w Stanach Zjednoczonych, Irlandii i Chinach. Produkty ZAGG są dostępne na całym świecie i można je znaleźć u wiodących sprzedawców detalicznych.

O firmie ZAGG Inc.:
ZAGG, to światowy lider w dziedzinie akcesoriów i technologii, które wspierają świat urządzeń mobilnych. Do firmy należy portfolio wielokrotnie nagradzanych produktów, wśród których znajdują się m.in. rozwiązania chroniące ekrany , bezprzewodowe klawiatury, akumulatory i powerbanki, a także systemy słuchawek sprzedawane pod markami ZAGG®, mophie®, InvisibleShield®, oraz IFROGZ®. Firma ZAGG posiada biura w kilku krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Irlandii oraz w Chinach. Produkty firmy ZAGG dostępne są w ofercie czołowych światowych dostawców rozwiązań mobilnych Best Buy, Verizon, AT&T, Sprint, Walmart, Vodafone, oraz EE.
Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową firmy
http://www.zagg.com/ oraz
http://www.mophie.com/ i śledź nasze profile w serwisach Facebook, Twitter oraz Instagram

źródło: ZAGG