Trzy miesiące za darmo w abonamencie Virgin Mobile

Trzy miesiące za darmo w abonamencie Virgin Mobile. Największy wirtualny operator w Polsce wprowadza promocję dla nowych abonentów, w której przez pierwsze trzy miesiące będą mogli korzystać z usług za darmo.
Jak zacząć, to z bonusem ?
W nowej ofercie promocyjnej Virgin Mobile, każdy nowy klient, który podpiszę umowę w Planie 2_24 lub Planie 3_24 będzie mógł korzystać z usług przez pierwsze trzy miesiące za zero złotych. Dodatkowo w trakcie trwania promocji zniesiona zostanie opłata aktywacyjna w Planie 3_24. Promocja jest ograniczona czasowo i trwa od 17 września 2018 do 9 listopada 2018 roku.
Kto może skorzystać z promocji ?
Z promocji skorzystać mogą klienci, którzy:
– zakupią nową aktywację z nowym numerem;
– zakupią nową aktywację z przeniesieniem numeru od innego operatora;
– zakupią nową aktywację przenosząc numer z oferty na kartę do oferty abonamentowej;
– posiadają obecnie umowę abonamentową na czas nieokreślony i zdecydują się zmienić ofertę z umową terminową na 24 miesiące.
Rabat nie będzie się jednak łączył z ofertą promocyjną „Twoja grupa numerów” w ofercie Plan 2_24. Rabat nie obejmuje także innych dodatkowych pakietów aktywowanych poza pakietem podstawowym Planu 2_24 i Planu 3_24 oraz ewentualnych przekroczeń zakresu usług w abonamentach. Uruchomienie powyższych pakietów lub dodatkowych przekroczeń przez abonenta będzie płatne zgodnie z obowiązującymi cennikami.
Jak aktywowana jest oferta promocyjna ?
Klient, który podpisze umowę nie będzie musiał wykonywać dodatkowych czynności. Rabat zostanie aktywowany automatycznie. Abonent na fakturze otrzyma jedynie informację o przyznanym rabacie i jego wysokości.
Szczegóły oferty dostępne są na stronie:
https://virginmobile.pl/oferty/abonament/indywidualny
Regulamin promocji dostępny jest na:
https://bit.ly/2xoGsvU

źródło: Virgin Mobile