Samsung prezentuje Galaxy J6+ oraz J4+

Nowe smartfony Samsung Galaxy J6+ i J4+. Oszałamiające wzornictwo i wyświetlacz, udoskonalony aparat fotograficzny i wysoka wydajność w niezwykle przystępnej cenie. Firma Samsung Electronics ogłosiła debiut najnowszych urządzeń z serii Galaxy J: Samsung Galaxy J6+ i J4+. „Czerpiąc z dziedzictwa innowacyjnego Galaxy, urządzenia J6+ i J4+ zapewniają niesamowity styl i technologię w bardzo konkurencyjnej cenie” – powiedział Olaf Krynicki, Rzecznik Prasowy Samsung Electronics Polska – „Oba produkty, charakteryzujące się oszałamiającym wzornictwem i wyświetlaczem, ulepszonymi funkcjami aparatu i wysoką wydajnością, oferują użytkownikom smartfonów więcej niż dotychczasowe urządzenia serii Galaxy J”
Doskonałe wzornictwo i wyświetlacz
Tył obudowy Galaxy J6+ i J4+ stanowi zupełnie nowy wymiar osiągnięć w dziedzinie wzornictwa Galaxy serii J. Ergonomiczne krzywizny nadają smartfonom wygląd urządzeń klasy premium, a smukły profil sprawia, że wygodnie trzyma się je w dłoni. Dzięki wąskiej ramce i większemu ekranowi, ulepszony 6,0-calowy wyświetlacz Infinity HD+ oferuje doskonałe wrażenia podczas grania i odbioru treści multimedialnych. Umożliwia również wydajną wielozadaniowość, dzięki rozmiarowi ekranu w wygodny sposób korzystać można z funkcji jego dzielenia, która umożliwia jednoczesną obsługę dwóch aplikacji. Galaxy J6+ i J4+ oferują również funkcję rozpoznawania twarzy w celu łatwego odblokowania urządzenia, a Galaxy J6+ wyposażono ponadto w boczny skaner linii papilarnych, zapewniający dodatkowy poziom bezpieczeństwa i wygodę bez niepotrzebnej ingerencji w stylowe wzornictwo urządzenia.
Udoskonalony aparat
Ponieważ Samsung zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest dla użytkowników aparat fotograficzny, w obu produktach został on udoskonalony. Galaxy J6+ wyposażony jest dodatkowo w podwójny aparat 13 MP i 5 MP, który pozwala uchwycić ujęcia z naturalnym efektem Bokeh. Z kolei funkcja Live Focus pozwala w dowolnym momencie regulować głębię ostrości – zarówno przed wykonaniem zdjęcia, jak i na gotowej już fotografii. Teraz jeszcze częściej uchwycisz idealne ujęcie. Oba urządzenia dysponują jasnym obiektywem, z przysłoną F1,9 (13 MP), który rejestruje więcej światła, dzięki czemu smartfony stają się idealnym narzędziem do robienia wyraźnych, jasnych zdjęć, nawet w warunkach słabego oświetlenia. Pływający przycisk migawki umożliwia wygodne fotografowanie jedną ręką.
Wysoka wydajność
Bazując na doskonałym wyglądzie i wzornictwie klasy premium, zarówno Galaxy J6+, jak i J4+ dowodzą swojej wydajności pod względem audio, czasu pracy baterii i pojemności pamięci. Oba urządzenia wyposażono w działający na słuchawkach system Dolby Atmos, który zapewnia realistyczne brzmienie przestrzenne. Dźwięk płynie wokół użytkownika, niezależnie od tego, czy ogląda film, czy słucha ulubionej muzyki. Może poczuć, jakbyś był w samym centrum akcji. Najnowsze modele zaprojektowane zostały tak, aby spełniać potrzeby użytkowników. Wyposażono je w baterię o pojemności 3300 mAh – a zatem o 10 % mocniejszą niż w poprzednich modelach Galaxy J – dzięki czemu użytkownicy mogą jeszcze dłużej polegać na swoim telefonie. Urządzenia są również wyposażone w energooszczędny tryb Power Saving, który upraszcza widok ekranu głównego i zamyka nieaktywne zadania, aby wydłużyć żywotność baterii, gdy jest ona najbardziej potrzebna. Ponadto wydajny czterordzeniowy procesor 1,4 GHz sprawia, że smartfony są w stanie wykonywać bardziej zaawansowane zadania, takie jak uruchamianie wideo o wysokiej rozdzielczości bez nadmiernego rozładowywania baterii. Galaxy J6+ oferuje 3 GB RAM i jest dostępny w wersjach 32 GB, natomiast Galaxy J4+ to 2 GB RAM i 32 GB wbudowanej pamięci. Oba urządzenia obsługują także pamięć zewnętrzną w postaci karty microSD™ o pojemności do 512 GB, co zapewnia użytkownikom niezrównaną wydajność i elastyczność. Nowy Galaxy J6+ jest dostępny w trzech stylowych kolorach – czarnym, szarym i czerwonym – natomiast Galaxy J4+ oferowany jest w wersji czarnej, złotej i różowej.  Urządzenia Samsung Galaxy J6+ i J4+ będą dostępne w Polsce od 28 września.

Specyfikacje Samsung Galaxy J6+

Wymiary 76,9 x 161,4 x 7,9 mm (178 g)
Wyświetlacz 6,0”, HD+, 18,5:9
Aparat Tylny: 13 MP AF (F1,9) + 5 MP FF (F2,2)

Przedni: 8 MP FF (F1,9)

Procesor Qualcomm Snapdragon 425, czterordzeniowy 1,4 GHz
Sieć LTE kat. 4
Łączność 802.11 b/g/n 2.4 G, Bluetooth® v 4.2, ANT+, USB 2.0
Pamięć RAM: 3 GB

Pamięć wewnętrzna: 32 GB

(Dostępność tych opcji pamięci może się różnić w zależności od kraju.)

Pamięć zewnętrzna: Do 512 GB w formie karty microSD™

Bateria 3300 mAh
Czujniki Akcelerometr, Żyroskop, Czujnik geomagnetyczny, Czujnik zbliżeniowy, Czujnik światła, GPS, Glonass
Zabezpieczenia Rozpoznawanie twarzy, Skaner linii papilarnych (boczny)

 

Specyfikacje Samsung Galaxy J4+

Wymiary 76,9 x 161,4 x 7,9 mm (178 g)
Wyświetlacz 6,0”, HD+, 18,5:9
Aparat Tylny: 13 MP AF (F1,9)

Przedni: 5 MP FF (F2,2)

Procesor Qualcomm Snapdragon 425, czterordzeniowy 1,4 GHz
Sieć LTE kat. 4
Łączność 802.11 b/g/n 2.4 G, Bluetooth® v 4.2, ANT+, USB 2.0
Pamięć RAM: 2 GB

Pamięć wewnętrzna: 32 GB

(Dostępność tych opcji pamięci może się różnić w zależności od kraju.)

Pamięć zewnętrzna: Do 512 GB w formie karty microSD™

Bateria 3300 mAh
Czujniki Akcelerometr, Czujnik zbliżeniowy, Czujnik światła, GPS, Glonass

Źródło: Samsung