Ta jesień będzie aktywna – opaska Hykker SmartyFit 3 w Biedronce !

Ta jesień będzie aktywna – opaska Hykker SmartyFit 3 w Biedronce ! Mierzy kroki, monitoruje sen, liczy spalone kalorie – w najbliższy poniedziałek, 24 września do oferty Biedronki trafi nowa generacja popularnej, inteligentnej opaski dla aktywnych – SmartyFit 3 marki Hykker. Produkt dostępny będzie w cenie 49,99 zł. SmartyFit 3, to inteligentna opaska, zaprojektowana z myślą o aktywnych osobach, zwłaszcza zaczynających przygodę ze sportem lub po prostu oczekujących podstawowych opcji smartwatcha w rozsądnej cenie. Dzięki licznym funkcjom opaska stanie się nieodłącznym towarzyszem codziennych sesji treningowych, ale nie tylko
Jak wygląda i co potrafi nowe urządzenie marki Hykker ?
Ergonomiczny design
SmartyFit 3 przykuwa uwagę swoim designem, a za sprawą smukłej, okrągłej koperty wyróżnia się na tle pozostałych opasek tego typu. Jej sercem jest dotykowy wyświetlacz OLED, czytelny również w słońcu. Opaska standardowo prezentuje datę, godzinę, poziom naładowania baterii oraz pomiary spośród wielu trybów do wyboru, jakie oferuje. Wyświetlacz aktywuje się po dotknięciu, a wygodę jego nieustającego noszenia zapewnia elastyczny i lekki silikonowy pasek. Ponadto gadżet jest nowoczesny, utrzymany w kolorze głębokiej czerni, dzięki czemu wygląda naprawdę dobrze i pasuje nie tylko do sportowych stylizacji. Warto też dodać, że opaska ma budowę modułową, tzn. że jej bazę można dowolnie odczepiać od paska i nosić osobno – w kieszeni albo przyczepioną do plecaka lub smyczy za pomocą dołączonej do zestawu zawieszki.
Jedno urządzenie, wiele możliwości
Co natomiast potrafi nowa opaska Hykker ? SmartyFit 3 mierzy liczbę przebytych kroków, pokonany dystans, spalone kalorie oraz nadzoruje sen. Do tego ma funkcję zegarka z datownikiem, alarm/budzik i powiadomienia wibracyjne, które można dowolnie ustawić zgodnie ze swoimi potrzebami. Co ciekawe, SmartyFit 3 ma również funkcje powiadamiania o przyjściu połączenia telefonicznego i wiadomości sms oraz bezprzewodowego wyzwalania migawki aparatu w smartfonie, która umożliwia zdalne wykonywanie zdjęć. Te opcje sprawiają, że mamy do czynienia z prawdziwie inteligentną opaską. Wszystkie funkcje wspiera dedykowana aplikacja, kompatybilna z systemem Android (do pobrania z Google PlayStore), dzięki której opaskę można zsynchronizować ze smartfonem. Z kolei za bezprzewodową łączność SmartyFit 3 z telefonem odpowiada energooszczędny moduł Bluetooth 4.0. Opaska SmartyFit 3 jest wyposażona w wydajny akumulator Li-ion zapewniający czas czuwania urządzenia do 10 dni. Jej wiele funkcji pozwala ograniczyć liczbę noszonych przy sobie gadżetów, a przy okazji zaoszczędzić miejsce i pieniądze. Opaska inteligentna SmartyFit 3 marki Hykker w cenie 49,99 zł dostępna będzie we wszystkich sklepach sieci Biedronka od poniedziałku 24 września do 7 października br. lub do wyczerpania zapasów.
Więcej na temat urządzeń marki Hykker: www.hykker.com

źródło: Hykker