Hykker Smart Box Android TV od czwartku w Biedronce

Zamień swój telewizor w Smart TV – Hykker Smart Box Android TV od czwartku w Biedronce. Po raz pierwszy w Biedronce dostępny będzie Smart Box Android TV marki Hykker. Dzięki zastosowaniu najnowszego systemu Android TV 8.0 to multimedialne urządzenie zmienia zwykły telewizor w Smart TV, a jego zalety zadowolą fanów serialowych nowości, gier online czy po prostu – nowinek technologicznych. Produkt będzie do nabycia we wszystkich sklepach sieci od czwartku 25 października, w cenie 179 zł.
Smart Box Android TV – co to jest i do czego służy ?
Posiadacze starszych, ale wciąż dobrych telewizorów z pewnością wahają się, czy kupić nowy TV, czy szukać innych rozwiązań zwiększających jego możliwości. Na szczęście jest Smart Box z Android TV marki Hykker – urządzenie, dzięki któremu można poczuć swobodę i korzystać z wielu możliwości znanych z nowoczesnych produktów. Przystawka podłączana do telewizora (bez funkcji Smart oraz dla tych z funkcją Smart) za pomocą gniazda HDMI znacząco rozszerza funkcjonalność każdego urządzenia (także monitora lub rzutnika). Zapewnia dostęp do systemu Android TV 8.0, który pozwala korzystać z licznych aplikacji i gier. Z tego względu to małe pudełeczko pozwala zanurzyć się w niezwykłym świecie multimediów, bez dodatkowego zakupu drogich konsol czy innych sprzętów. Umożliwia dostęp do większości najważniejszych usług multimedialnych, w tym oczywiście do VOD, telewizji internetowej oraz do YouTube’a, Showmaxa, czy Spotify, Ipla i Tidal, a także do rozrywki on-line i prostych, użytecznych funkcji takich jak: wrzucanie fotek na duży ekran za pomocą funkcji Chromecast, czy np. podgląd prognozy pogody i atrakcji miejskich w danym dniu.
Jedno urządzenie, wiele możliwości
Smart Box Android TV – zgrabne pudełeczko niewielkich rozmiarów utrzymane w kolorze głębokiej czerni, jest przeznaczone dla wszystkich posiadaczy starszych i nowszych telewizorów z gniazdem HDMI. Dzięki nowoczesnej sylwetce, urządzenie wpasowuje się w styl każdego domowego i biurowego wnętrza. Najważniejsze są jednak możliwości, za które odpowiada wyposażenie przystawki Hykker. Smart Box Android TV obsługuje rozdzielczość FullHD ze wsparciem HDR zapewniając żywe kolory i wyjątkowe doznania. Urządzenie ma też wbudowaną usługę Chromecast, przez co można strumieniowo przesyłać obrazy i filmy ze smartfona czy laptopa wprost na większy ekran swojego telewizora i nie tylko. A wszystko to jednocześnie z surfowaniem po sieci czy rozmawianiem, bez przerywania transmisji i straty energii na telefonie. Funkcjonalność urządzenia zwiększa gniazdo Ethernet (RJ45) do bezpośredniego podłączenia Internetu, gwarantujące większą stabilność i szybkość transmisji danych niż w przypadku korzystania jedynie ze łącza po Wi-Fi. A jeżeli o Wi-Fi mowa, to Hykker Smart Box Android TV obsługuje standardy 802.11 b/g/n. Przystawka oferuje także 2xUSB 2.0, pomocne w razie jednoczesnego korzystania z przenośnej pamięci i np. klawiatury, a także Bluetooth 4.0 umożliwiający podłączenie padów. Jest też 8 GB pamięci wewnętrznej na inne pliki multimedialne. Sercem urządzenia jest procesor ARM typu Cortex-A53 o taktowaniu 1,2 GHz, współpracujący z procesorem graficznym Mali-450, wspierany przez 1 GB pamięci RAM. Takie podzespoły zapewniają stabilne działanie systemu i odtwarzanych multimediów. Sama konfiguracja przystawki jest banalnie prosta i zajmuje kilka chwil. Wystarczy zalogować się na koncie Google – a wszystko przebiega niemal tak jak na smartfonie. Hykker Smart Box Android TV w cenie 179 zł dostępny będzie we wszystkich sklepach sieci Biedronka od czwartku 25 października do 5 listopada br. lub do wyczerpania zapasów. Więcej na temat urządzeń marki Hykker: www.hykker.com

źródło: Hykker