Play Next – łatwy sposób na nową ofertę w Play

Play NEXT to nowa oferta od Play, dostępna wyłącznie w aplikacji. Play zawsze stawia na proste i innowacyjne rozwiązania. Od dziś – 25 października – operator wprowadza na rynek aplikację mobilną w której jest cała sieć.
Jak to działa ?
W Polsce usługi w formie subskrypcji stają się coraz popularniejsze. Za pomocą kilku kliknięć w aplikacji można obecnie zamówić jedzenie, wybrać ulubiony film czy też muzykę. Czemu zatem nie pójść o krok dalej i kupić ofertę od operatora ? Dzięki nowej ofercie – Play NEXT – klient nie będzie musiał podpisywać umów na długie miesiące, załatwiać spraw w salonie, czy przez telefon z konsultantem. Wszystko to zrobi w aplikacji za pomocą kilku kliknięć. Aplikację wystarczy pobrać z AppStore lub Google Play i już można cieszyć się wygodą tego rozwiązania. W kilku prostych krokach klient ma możliwość przeniesienia swojego dotychczasowego numeru lub w prosty sposób wygenerować nowy. Po dodaniu karty płatniczej do konta i włączeniu subskrypcji, wystarczy już tyko zamówić kartę SIM, którą można odebrać w salonie albo od kuriera w dowolnym miejscu.
Co jeszcze jest w stanie zaoferować nam Play Next ?
– Rachunki, płacą się same – wystarczy podpiąć kartę płatniczą, a rachunki będą płacić się same.
– Brak długoterminowych umów – z subskrypcji można zrezygnować w każdej chwili. Bez okresu wypowiedzenia. Bez kar i dodatkowych opłat.
– Obsługa dostępna 24/7 – Nie trzeba czekać na infolinii ani stać w kolejkach. Wszystkie problemy rozwiązywane są za pomocą chatu.
Co dostanę w ramach Play NEXT i ile to kosztuje ?
W ramach miesięcznej subskrypcji klient otrzymuje co miesiąc nielimitowane rozmowy, SMS-y/MMS-y, pakiet UE oraz aż 50 GB internetu. Cena subskrypcji, to 45 zł/mies. Operator daje możliwość wypróbowania Play NEXT nawet do 6 miesięcy za darmo !!!! Wystarczy przenieść swój numer z innej sieci do Play Next, aby korzystać z subskrypcji przez 6 miesięcy za darmo. Jeżeli klient nie chce przenosić swojego numeru, może wybrać nowy numer, otrzymując aż 3 miesiące za darmo….. a to wszystko bez umowy

źródło: Play