Sześć miesięcy za darmo w abonamencie Virgin Mobile

Sześć miesięcy za darmo w abonamencie Virgin Mobile. Największy wirtualny operator w Polsce wprowadza nową promocję w abonamencie, gdzie przez pierwsze sześć miesięcy klient może korzystać z usług za darmo. Od 13 listopada 2018 roku w ofercie abonamentowej Virgin Mobile działa nowa promocja. Dotyczy ona oferty plan 3_24, gdzie przez pierwsze sześć miesięcy klient nie ponosi opłat za korzystanie z usług. Dla przypomnienia w ofercie tej znajdują się nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na stacjonarne, SMS-y i MMS-y oraz w roamingu UE. Do tego 30 GB internetu w tym 2,52 GB w roamingu UE. To wszystko przez sześć miesięcy za darmo. Promocja jest ograniczona czasowo i trwa do 4 stycznia 2019 roku

Kto może skorzystać z promocji ?
Z promocji skorzystać mogą klienci, którzy:
– zakupią nową aktywację z nowym numerem;
– zakupią nową aktywację z przeniesieniem numeru od innego operatora;
– zakupią nową aktywację przenosząc numer z oferty na kartę do oferty abonamentowej;
– posiadają obecnie umowę abonamentową na czas nieokreślony i zdecydują się zmienić ofertę z umową terminową na 24 miesiące.
Rabat nie obejmuje innych dodatkowych pakietów aktywowanych poza pakietem podstawowym Planu 3_24 oraz ewentualnych przekroczeń zakresu usług w abonamentach. Uruchomienie powyższych pakietów lub dodatkowych przekroczeń przez abonenta będzie płatne zgodnie z obowiązującymi cennikami.
Jak aktywowana jest oferta promocyjna ?
Klient, który podpisze umowę musi jedynie dokonać opłatny aktywacyjnej w wysokości 99 zł. Po aktywacji usługi rabat zostanie aktywowany automatycznie. Abonent na fakturze otrzyma jedynie informację o przyznanym rabacie i jego wysokości.
Szczegóły oferty dostępne są na stronie:
https://virginmobile.pl/oferty/abonament/indywidualny#init-plan3
Regulamin promocji dostępny jest na: https://bit.ly/2S3zwxc

źródło: Virgin Mobile