Złote Godło Jakości 2018 dla mPTech

Złote Godło Jakości 2018 dla mPTech. Wrocławska firma mPTech, lepiej znana z marek telefonów i smartfonów myPhone oraz HAMMER, otrzymała Złote Godło Konsumencki Lider Jakości 2018. Spółkę wyróżniono w kategorii “Polscy producenci smartfonów i telefonów komórkowych”. – Wśród polskich producentów telefonów i smartfonów nie mamy sobie równych, dlatego otrzymana nagroda to dla nas nie tylko duże wyróżnienie, lecz też potwierdzenie dobrze wykonanej pracy i zaangażowania – tłumaczy Mirosława Bartmańska, Dyrektor marketingu mPTech. – Od kilku lat wciąż jesteśmy krajowym liderem wśród producentów smartfonów do 100 Euro, a także liderem w sprzedaży telefonów wzmocnionych dzięki marce HAMMER. Z powodzeniem rozwijamy ofertę i jesteśmy dumni nie tylko z brandów myPhone czy właśnie HAMMER. W lipcu tego roku wprowadziliśmy na rynek multimedialne urządzenie Flix TV Box, które zadebiutowało na rynku wraz z nową marką urządzeń techBite, wyznaczając kierunek rozwoju całej spółki – dodaje Mirosława Bartmańska.
Dziesięć lat doświadczenia
mPTech to polski producent telefonów i smartfonów z dziesięcioletnim doświadczeniem. Zasłynął z klasycznych telefonów o prostej funkcjonalności dedykowanych osobom starszym (linia Simple Life) z ciekawymi rozwiązaniami np.: z wbudowanym odbiornikiem TV, przyciskiem SOS lub dualSIM umożliwiającym obsługę dwóch numerów jednocześnie. Przedsiębiorstwo pierwszy smartfon z systemem Android wprowadziło na rynek w 2010 roku, a w 2012 roku tablety. W 2014 r. firma zdecydowała się wypuścić na rynek pierwszy odporny na wodę, pył i upadki telefon marki HAMMER, przeznaczony do pracy w ekstremalnych warunkach. Dziś mPTech to spółka o zasięgu ogólnoeuropejskim, której produkty sprzedawane są w osiemnastu krajach Starego Kontynentu. Produkty firmy tylko w Polsce dostępne są w ponad 4,5 tys. punktów sprzedaży i w stałej ofercie operatorów komórkowych. Nieprzerwanie, prężnie działa w obszarze mobile i segmentu elektroniki użytkowej wprowadzając nowe urządzenia.
Lider Jakości
Firma w ramach Projektu KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI, realizowanego przez redakcję Strefy Gospodarki – dodatku Dziennika Gazety Prawnej, została doceniona przez respondentów biorących udział w badaniu przede wszystkim za: wysoką jakość, ładny wygląd i funkcjonalność telefonów. Ponadto marki firmy okazały się najbardziej rozpoznawalne spośród wszystkich marek polskich producentów telefonów i smartfonów. Celem programu Konsumencki Lider Jakości jest wyłonienie i docenienie najlepszych w opinii konsumentów, marek oraz firm dostępnych na polskim rynku. Organizator zabiegając o wyniki przebadał ponad 10 tys. respondentów w różnym wieku tj. od 15 do 64 roku życia
Więcej na: www.myphone.pl

źródło: mPTech ( dawniej MyPhone )