Smartfon – asystent na przedświąteczny czas

Smartfon – asystent na przedświąteczny czas. W dobie zakupów internetowych i mediów społecznościowych, nie sposób przejść obojętnie obok udogodnień, oferowanych przez smartfony. Już nie tylko służą nam do wysyłania wiadomości czy rozmów z najbliższymi, szczególnie w świątecznym okresie. Pomagają w organizacji i zaoszczędzeniu niezwykle cennego czasu. Wygodne i szybkie zakupy, planowanie zadań i wydatków, śledzenie przesyłek – z takiej pomocy warto korzystać, nie tylko od święta. Firma TP-Link produkująca smartfony Neffos ma w swojej ofercie modele, które sprawdzą się w roli zarówno asystenta, jak i atrakcyjnego prezentu.
Świąteczna lista zakupów
Tworzenie listy zakupów w smartfonie jest znacznie łatwiejsze niż odręczne zapisywanie wszystkiego na kartce, która zwykle gubi się w najgorszym możliwym momencie. Notatki są zawsze pod ręką, można je dowolnie modyfikować: dopisać lub wykreślać z listy zadania, przechowywać numery przesyłek kurierskich, obliczać wydatki etc. Sklep Google Play pęka w szwach od ilości aplikacji zakupowych do pobrania na smartfon, który doskonale sprawdzi się jako osobisty asystent. Zmieści się w każdej torebce lub kieszeni kurtki, a odblokujemy go za pomocą weryfikacji twarzy lub czytnika linii papilarnych. Te rozwiązania posiadają wszystkie najnowsze modele od TP-Link Neffos: C9, C9A oraz X9.
Kolejnym udogodnieniem w telefonach Neffos jest obsługa smartfona bez zdejmowania rękawiczek. Jeśli przypomnimy sobie, że musimy coś sprawdzić, akurat wtedy, kiedy stoimy na przystanku autobusowym w siarczystym mrozie, z pewnością docenimy to rozwiązanie. A gdy chcesz skorzystać z komunikacji bilet w prosty sposób kupisz za pomocą aplikacji np. SkyCash. Oczywiście możesz także zamówić taksówkę – dzwoniąc lub również przez aplikację.
Trudne wybory
Przeglądając strony sklepów internetowych na prawie 6-calowym ekranie full view o proporcjach 18:9 Neffosa C9 lub X9, z pewnością znajdziemy ciekawe propozycje ubrań, których zakup chcemy rozważyć. Zamiast otwierać jednocześnie 10 stron w przeglądarce, wystarczy wykonać rzut ekranu za pomocą trzech palców i gotowe! Automatycznie zapisane zdjęcie pokazujemy ekspedientce i od razu można mierzyć upatrzony strój. A gdy chcemy porównać dwie propozycje, możemy także skorzystać z wygodnej funkcji dzielenia ekranu. Niezależnie od liczby otwartych aplikacji, nakładka systemowa Neffosów – NFUI 8.0 umożliwia sprawne przechodzenie między otwartymi kartami, dzięki sterowaniu gestami. Przesuwając palcem po ekranie szybko wrócimy do ekranu głównego lub ostatnio otwartej strony z wybranym prezentem. Błyskawicznie wykonane w przymierzalni selfie pozwoli na szybką konsultację z mężem i ułatwi czasem niezwykle trudny wybór: niebieska czy czerwona sukienka ?
A co z kulinarną odsłoną świąt ?
Na ekranie o proporcjach 18:9 doskonale prezentować się będą przepisy blogerów i materiały video z YouTube, z których pomocy zechcesz skorzystać, przygotowując świąteczne potrawy. Dzięki temu żaden szczegół nie umknie twojej uwadze, a ty zabłyśniesz przy wigilijnym stole, serwując wyśmienite dania.
Kreatywne życzenia świąteczne
Coraz bardziej cenimy sobie spersonalizowane rzeczy, np. kartki świąteczne. W celu stworzenia indywidulanych życzeń warto skorzystać z dodatkowych funkcji Neffosa. Zamiast wyszukiwać gotowych kompozycji w Internecie, możemy rozwinąć swoją kreatywność i samodzielnie stworzyć kartkę dla najbliższych z pomocą artystycznego notatnika dostępnego m.in. w modelu Neffos C9A


Rodzinne zdjęcia przy świątecznym stole
Święta, to doskonały czas, żeby spotykać się z krewnymi i dawno niewidzianymi przyjaciółmi. Wszyscy są odświętnie ubrani, w doskonałych humorach, w magicznej scenerii pięknie udekorowanej choinki i świątecznego stołu. Warto zatrzymać takie chwile na dłużej! Z pomocą przyjdzie chociażby Neffos X9, którego podwójny tylny aparat z obiektywami 13mpx i 5mpx zapewni piękne zdjęcia z efektem bokeh. Film nagrany smartfonową kamerą, która zawsze jest pod ręką, to fantastyczna rodzinna pamiątka, zwłaszcza kiedy zarejestrujemy nią radość dzieci, które cieszą się na widok Mikołaja z workiem pełnym prezentów. Zdjęcia roześmianych i zadowolonych twarzy, pięknej choinki i znakomitych potraw z pewnością będą świetnie prezentowały się na twoim profilu na Facebooku czy Instagramie. Przecież święta to doskonały czas, żeby zabłysnąć wśród znajomych fotograficznymi umiejętnościami ! Przy świątecznym stole możemy także porozmawiać z bliskimi, którzy są daleko. Laptopa z powodzeniem zastąpi smartfon – za pomocą aplikacji takich jak WhatsApp czy Messenger uzyskamy połączenie video i zobaczymy ukochane twarze.
Pomysł na prezent
Neffosy, to smartfony zyskujące uznanie zarówno wśród użytkowników, jak i recenzentów, którzy chwalą je za znakomity stosunek jakości do ceny. Niezależnie od wybranego modelu, kupując Neffosa masz pewność, że dokonałeś dobrego wyboru. Za model X9 zapłacisz zaledwie 699 zł, a C9 – 599 zł. Niezwykle korzystnie prezentuje się zakup C9A, który w gwiazdkowej promocji kosztuje jedynie 399 zł, a w zestawie znajdują się także folia ochronna, sylikonowe etui oraz słuchawki. Nowy smartfon na Nowy Rok to dobry pomysł dla bliskiej twemu sercu osoby !
Gwarancja door-to-door
Wszystkie smartfony TP-Link Neffos objęte są 24 miesięczna gwarancją door-to-door, czyli obsługą serwisową bez konieczności wychodzenia z domu. Jeżeli z urządzeniem wystąpią problemy, po zgłoszeniu zostaje ono odebrane przez kuriera i na koszt firmy przekazane do serwisu. Po zakończonej usłudze serwisowej koszty odesłania sprzętu do właściciela także pokrywa producent. Prosto i wygodnie. W przypadku, gdy model posiada wymienną baterię, to jest ona objęta sześciomiesięczną gwarancją, a jednostka główna dwuletnią. Więcej informacji: http://www.neffos.pl/support/warranty-terms

źródło: TP-Link