Święta z Netią VOD – premiera „Zimnej Wojny” oraz nowa zakładka filmowa

Święta z Netią VOD – premiera „Zimnej Wojny” oraz nowa zakładka filmowa. Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas w roku – przepełniony radością, zapachem choinki, pierniczków oraz dekoracjami. Już za kilka dni spotkamy się z rodziną celebrując ten wyjątkowy czas. A dziś zapraszamy na premierę filmu „Zimna Wojna” w reżyserii Pawła Pawlikowskiego oraz nowej zakładki VOD: VOD na Święta, z ponad dwudziestoma propozycji, każda po 1 zł.
Premiera „Zimnej Wojny”
„Zimna Wojna” to film pokazujący historię wielkiej i trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być ze sobą, a jednocześnie nie mogą bez siebie żyć. W tle zostały przedstawione wydarzenia zimnej wojny w Polsce, Berlinie, Jugosławii i Paryżu. Premiera odbyła się podczas 71. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes w 2018 r. Do tej pory produkcja zdobyła już piętnaście nagród m.in. Złotego Lawa, Złotą Palmę oraz Europejską Nagrodę Filmową. W dniach 21-27 grudnia film będzie dostępny w promocyjnej cenie – 7,99 zł. Netia VOD na Święta – nowa zakładka na Netia Playerach
Filmowe propozycje, które dla Was wybraliśmy, z pewnością umilą Wam czas w okresie świątecznego wypoczynku. Promocja trwa do 2 stycznia, a każdy film jest po złotówce.J Będziesz mógł zobaczyć m.in. następujące tytuły:
1.”Prawo zemsty”
Żona i córka Sheltona zostają brutalnie zamordowane, a ich zabójca unika kary. Główny bohater opracowuje plan zemsty, w którym uwzględnia nie tylko oprawców, ale również wymiar sprawiedliwości.
2. „Ten niezręczny moment”
Mikey zostaje zdradzony i porzucony przez żonę. Jego najlepsi przyjaciele – Jason i Daniel, postanawiają pomóc mu przezwyciężyć kryzys. Zakładają klub singli, w którym maja tylko imprezować i podrywać dziewczyny. Wspólnie złożona przysięga staję się powodem do kłamstw.
3.”Tajemnica Filemony”
Adaptacja książki pt. The Lost Child of Philomena Lee, autorstwa Martina Sixsmitha. Filomena po zajściu w nieślubną ciążę zostaje zmuszona do życia w klasztorze. Po latach postanawia odszukać syna, którego siostry zakonne oddały do adopcji.
4.”Ostatni pasażer”
Londyński pociąg zostaje uprowadzony. Niewielka grupa pasażerów próbuje powstrzymać szaleńca.
5.”Spódnice w górę”
Francuska komedia stworzona przez kobiety, o kobietach, dla kobiet, ale również dla mężczyzn, którzy je pożądają.
6.”3 serca”
Marc zakochuje się w Sylvie, ale tracą ze sobą kontakt. W międzyczasie poznaje Sophie, która okazuje się jej siostrą.
7.”Asteriks i Obeliks Osiedle Bogów”
Rok 50-ty przed nasza erą. Galia jest okupowana przez Rzymian, ale tylko jedna osada postawiła opór najeźdźcy. Juliusz Cezar postanawia zmienić taktykę. Planuje wybudować obok osady Galów wspaniałą wioskę, przeznaczoną dla rzymskich właścicieli. Czy mieszkańcy wioski skuszą się pokusie zarobku oraz komfortu? Asterix i Obelix robią wszystko, aby tak się nie stało.
8.”Fanka”
Czarna komedia, która ukazuje, jak daleko może posunąć się fanka dla swojego ukochanego idola.
9.”Lost River”
Mroczna, trzymająca w napięciu opowieść, która rozgrywa się w surrealistycznym świecie znikającego miasta. Billy, samotna matka dwójki dzieci, wpada w otchłań, z której jedynym wyjściem może okazać się tajemnicza droga do podwodnego miasta. Ona i jej nastoletni syn będą musieli głęboko zanurzyć się w tajemnicy, która może uratować ich rodzinę.
10.”Makbet”
Krwawy dramat rozgrywa się XI-wiecznej Szkocji, w którym jedno morderstwo pociąga za sobą kolejne, napędzając błędne koło zbrodni. Tragedia jest nieunikniona – zemsta, zdrada, strach i obłęd zamykają bohaterów w pułapce ich własnych emocji.
11.”Moja miłość”
Georgio pojawia się w życiu Tony nieoczekiwanie i zmienia je o 180 stopni. Związek z królem życia to jedna wielka zabawa. Jednak wspólne spędzanie czasu nie może trwać wiecznie…
12.”Królowa pustyni”
Opowieść o niezwykłym życiu Gertrudy Bell – pisarki i podróżniczki, która w czasach emancypacji kobiet stała się jedną z najważniejszych osób kształtujących politykę Imperium Brytyjskiego na Bliskim Wschodzie.
13.”Były sobie człowieki”
Dwa miliony lat temu, młody małpolud o imieniu Edward spadł z drzewa łamiąc przednią łapę. Chcąc przeżyć, musiał nauczyć się chodzić na dwóch nogach, wymyślić ogień i narzędzia. Kiedy spotka Lucy, świat stanie na głowie, a człowieki pospadają z drzew.
14.”Dzień Bastylii”
Michael Mason jest złodziejem. Kradnie torbę Zoe, w której zabiera tylko dokumenty i pieniądze, a resztę wyrzuca. Eksplozja na stacji metra prowadzi do kosza ze skradzioną torebką, a głównym podejrzanym staje się Michael. Agent CIA chce na własną rękę odnaleźć kieszonkowca. Szybko odkrywa jednak, że za atakami stoi ktoś inny. Zoe, Michael i Sean mają teraz jeden cel i 24 godziny na to, żeby znaleźć sprawców zamachów

źródło: Netia