HAMMER Patriot+ wchodzi do oferty marki

HAMMER Patriot+ wchodzi do oferty marki. HAMMER Patriot+, to nowy, pancerny klasyk, który jest bogatszym wariantem ciepło przyjętego przez rynek modelu o tej samej nazwie, tylko bez “+”. W efekcie, debiutujący na rynku telefon, który został zaprojektowany w Polsce, poza oryginalną obudową, dużym ekranem 2,4″ oraz odpornością potwierdzoną certyfikatem IP68, oferuje dodatkowo Wi-Fi oraz 3G, zapewniające dostęp do Internetu i możliwość wysyłania MMS-ów. Unikalny projekt
HAMMER Patriot+ robi dobre wrażenie już w pierwszym kontakcie

Telefon wyróżnia bowiem stylistyka nawiązująca do litery „X”, co znacznie wpływa na ergonomię i łatwy chwyt urządzenia nawet mokrymi czy brudnymi dłońmi. Utrzymanie obudowy w takiej formie pozwoliło dodatkowo wzmocnić newralgiczne miejsca telefonu dzięki czemu jest on bardziej wytrzymały. Niezawodność i solidność tego HAMMERA to również zasługa metalowych detali, które okalają obudowę z tworzywa. Na froncie telefonu znajduje się 2,4-calowy ekran (240×320 pix), oferujący łatwą obsługę i wyjątkową czytelność wszelkich treści. Na uwagę zasługuje również spersonalizowane menu telefonu – jego ikony są stworzone na wzór heksagonu (sześciokąt), nawiązującego do logo marki HAMMER.
Silny charakter

HAMMER Patriot+ sprawdzi się w trudniejszych warunkach, w warsztacie, na budowie i jako telefon zadaniowy, ponieważ jest pyłoszczelny i wodoodporny, co potwierdza certyfikat IP68. Pomyślnie przeszedł także droptesty do 1,5 m. Przede wszystkim jednak HAMMER Patriot+ oferuje Wi-Fi oraz moduł 3G. Dzięki temu użytkownicy zyskują dostęp do sieci, a co za tym idzie, do przeglądarki www, skrzynki e-mail oraz możliwość wysyłania MMS-ów. Ponadto, Patriot+ jest wyposażony w potężną jak na klasyka baterię o pojemności 1800 mAh, która zapewnia działanie telefonu w stanie czuwania do 10 dni albo do 7 godzin ciągłych rozmów. Telefon jest wyposażony także w aparat 2 Mpx, Bluetooth, DualSim oraz radio FM i MP3. HAMMER Patriot+ to kolejna nowość marki po debiutujących w tym roku modelach: Active 2 i HAMMER 4+. Nowy model oferowany jest w cenie 289 zł.
Więcej na https://www.myphone.pl/product/hammer-patriot-plus/

źródło: mPTech ( dawniej MyPhone )