Nowy Samsung Premium Service Plaza w Poznaniu

Nowy Samsung Premium Service Plaza w Poznaniu. Samsung Premium Service Plaza, to połączenie serwisu i showroomu, gdzie można poznać i zobaczyć najnowsze technologie marki. W Poznaniu, na 400 m2 powierzchni, na klientów czekać będzie 5 techników oraz 5 konsultantów, a naprawa większości usterek zajmie nie więcej niż godzinę [*]. Unikalnym rozwiązaniem nowego Samsung Premium Service Plaza jest Cellomat – specjalny automat, za pośrednictwem którego klient może zostawić swój telefon do naprawy.
Premium Service Plaza oferuje także:
– Strefę rozrywki wyposażoną m.in. w zestawy Gear VR i smartfony Note9 połączone z szerokokątnymi monitorami. Gra umili czas oczekiwania na odbiór urządzenia.
– Specjalną strefę zabaw dla dzieci.
– Strefę przeznaczoną dla klientów, którzy chcieliby wykorzystać czas oczekiwania na pracę – wyposażona jest ona w smartfony Note9 połączone przez DEX z monitorami, klawiaturami i myszkami.
– Strefę FAN Store, w której można kupić markowe gadżety, takie jak plecaki z ładowaniem słonecznym, okulary z kamerą, solarne zestawy baterii i wiele innych.
Punkt znajduje się w Poznaniu przy ulicy 27 grudnia 17/19 i będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 19:00, a w soboty 10:00-17:00.
[*] W zależności od rodzaju uszkodzenia. W przypadku skomplikowanych napraw termin jest uzgadniany z serwisem

źródło: Samsung