HAMMER ma patent na życie. Weź udział w konkursie i wygraj ! [KONKURS]

HAMMER ma patent na życie. Weź udział w konkursie i wygraj ! [KONKURS]. Każdy codziennie spotyka się z licznymi wyzwaniami. Czasem sprawy nie idą tak jak powinny i życie daje w kość. Zgubione klucze, stłuczka, czy rozbity telefon ? – To może przytrafić się każdemu. Jak poradzić sobie w podobnych sytuacjach ? Wystarczy obejrzeć filmy „Spokojnie… to HAMMER”, aby znaleźć odpowiedź.
To może przytrafić się także Tobie !
Telefon upadł Ci z hukiem na beton ? A może przez przypadek dał nura do wanny ? „Spokojnie… to HAMMER”. Filmy kampanii pod tym tytułem przedstawiają sceny z życia i ludzkie roztargnienia, z którymi spotyka się każdy. A może zdarzyć się wszystko. Czy w takim razie pancerne telefony stawią czoła codziennym wyzwaniom ? Zobaczcie koniecznie pierwsze wideo i przekonajcie się

Filmów łącznie będzie pięć – każdy przedstawia inną scenę i utrwala główne atuty urządzeń marki m.in.: wytrzymałą obudowę, odporny ekran, czy potężną baterię. Dzięki temu można działać po swojemu i nie martwić się o nic.
Wygraj HAMMERA w konkursie
Filmy publikowane będą zarówno na nowym kanale „HAMMER Get More” na:
https://www.youtube.com/channel/UCeiJPrTB_dsavd4VpJ40xkQ oraz
na fan page’u marki:
https://www.facebook.com/hammeromania/
Każdemu towarzyszy konkurs. Aby wziąć w nim udział i wygrać smartfon, czy markowe gadżety wystarczy pod opublikowanym wideo odpowiedzieć na pytanie konkursowe wraz z hasztagiem #SpokojnieToHammer. Pierwszy film oraz konkurs zostały już opublikowane. Zachęcamy więc do śledzenia losów bohaterów i HAMMERA oraz do subskrybowania nowego kanału. Będzie się sporo działo !

źródło: mPTech ( dawniej MyPhone )