Nowe akcesoria od HAMMERA

Twardo dąż do celu. Nowe akcesoria od HAMMERA. Marka HAMMER wprowadza do oferty nowe, ekstremalnie odjechane akcesoria skierowane do kierowców. Wśród nich są designerski uchwyt samochodowy o szerokim zastosowaniu oraz szybka i kompaktowa ładowarka samochodowa. Akcesoria świetnie nadają się do smartfonów, także tych pancernych HAMMER i sprawiają, że nawet daleka podróż jest bardziej bezpieczna i wygodna. HAMMER przygotował gratkę dla użytkowników smartfonów, fanów pancerniaków i zwolenników praktycznych oraz sprawdzonych rozwiązań. Bo portfolio z pancernymi telefonami i smartfonami tej znanej marki ubogacają ciekawe akcesoria dla kierowców: HAMMER Extreme Car Holder oraz HAMMER Car Express Charger.
HAMMER Extreme Car Holder
HAMMER Extreme Car Holder to nic innego jak uchwyt samochodowy, ale nie taki zwykły. Wyróżnia go bowiem oryginalna stylistyka i to coś, co można nazwać „HAMMER design” oraz szerokie zastosowanie. Pasują do niego smartfony o przekątnej ekranu 4?-7? dzięki czemu można bezpiecznie zamontować modele o różnej wielkości, w tym także te z pancerną obudową jak HAMMER. Dodatkowym atutem tego uchwytu jest łatwa obsługa – telefon za pomocą systemu smart montuje się na jeden klik, co znacznie zwiększa wygodę i bezpieczeństwo jego użycia w trakcie jazdy. Efekt ten potęguje wiele możliwości regulacji uchwytu za pomocą ruchomych elementów, a do dyspozycji są m.in.: teleskopowe ramię i obrotowa głowica 360 stopni. Uchwyt jest także wyposażony w specjalne wcięcie na kabel co maksymalnie ułatwia podłączenie urządzenia do ładowarki. Żelowa przyssawka oraz łapki na uchwycie zapewniają mocne i stabilne mocowanie na każdej płaszczyźnie. HAMMER Extreme Car Holder dostępny jest w cenie 49,90 zł. Więcej informacji o tym produkcie na:
https://www.myphone.pl/accessory/hammer-extreme-car-holder/
HAMMER Car Express Charger
HAMMER Car Express Charger, to wyjątkowo szybka, praktyczna i kompaktowa ładowarka samochodowa. Posiada wiele atutów, które sprawiają, że to przydatny dodatek każdego kierowcy niezależnie od tego czy jeździ w mieście, czy w trasie. Sprosta życiu dynamicznym użytkownikom bo zapewnia do 4 razy szybsze ładowanie urządzenia niż standardowa ładowarka samochodowa. Jest to możliwe dzięki wsparciu Qualcomm Quick Charge 3.0 oraz MediaTek Pump Express 2.0. HAMMER Car Express Charger to również praktyczne i wszechstronne rozwiązanie – posiada dwa porty USB umożliwiając jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Można ją również podłączyć w ciężarówkach. O bezpieczeństwo ładowania bez zwarć, przepięć i przegrzania, dba inteligentny układ akcesorium. HAMMER Car Express Charger także dostępny jest w cenie 49,90 zł. Szczegóły o ładowarce na:
https://www.myphone.pl/accessory/hammer-car-express-charger/

źródło: mPTech (dawniej MyPhone)