Samsung Galaxy A50 już w sprzedaży

Samsung Galaxy A50 już w sprzedaży. amsung Galaxy A50, pierwszy przedstawiciel nowej serii Galaxy A trafił właśnie do salonów sprzedaży w sieci partnerów. To nowoczesny smartfon, który robi doskonałe zdjęcia dzięki potrójnemu aparatowi. Oferuje też ulepszenia w zakresie kluczowych funkcji tak, aby sprostać stale zmieniającym się potrzebom użytkowników. Galaxy A50 to smartfon o wygodnym, smukłym kształcie i gładko zaokrąglonych krawędziach, wyposażony w nowy ekran Super AMOLED Inifinty-U o przekątnej 6.4 cala. Co ważne, by zapewnić jeszcze prostszą i bardziej intuicyjną interakcję z urządzeniem, firma Samsung wyposażyła model Galaxy A50 w funkcję odblokowywania za pomocą odcisku palca na ekranie, a także pojemną baterię o pojemności 4000 mAh, z funkcją szybkiego ładowania.
Galaxy A50 oferuje jeszcze lepszy potrójny aparat wyposażony w:
– ultraszerokokątny obiektyw, który w połączeniu z funkcją „inteligentnego przełącznika” podpowiada, kiedy należy użyć trybu szerokokątnego.
– główny aparat o rozdzielczości 25 MP, który rejestruje realistyczne obrazy w dowolnych warunkach oświetleniowych. Co więcej, w połączeniu z aparatem głębi ostrości oferuje funkcję podglądu ostrości (Live Focus) na żywo, co pozwala wybrać dokładnie taki kadr, jakiego oczekuje użytkownik.
– sztuczną inteligencję, która pomaga uchwycić ujęcie w najlepszy sposób, dzięki funkcji optymalizacji scen (rozpoznaje i optymalizuje zdjęcia pod kątem 20 scen) oraz funkcji wykrywania wad (Flaw Detection).
– aparat Selfie Focus, który subtelnie rozmywa szczegóły tła podczas autoportretów.
Urządzenie jest dostępne w czterech nowych, charakterystycznych opcjach kolorystycznych: czarnej, białej, niebieskiej i koralowej.
Więcej informacji pod adresem:
news.samsung.com/pl

Galaxy A50 specyfikacja:

Wyświetlacz – wielkość/ rozdzielczość 6,4” FHD+ (1080×2340) Super AMOLED
Wyświetlacz Infinity Infinity-U
Wymiary 158,5 x 74,7 x 7,7 mm
Wzornictwo 3D Glasstic
Procesor Quad 2,3GHz + Quad 1,7GHz
Aparat Przód – 25MP FF (F2.0)
Tył – 25MP AF (F1.7) + 5MP FF (F2.2) + 8MP FF (F2.2)
Pamięć 4 GB / 128 GB
Bateria 4000 mAh
Inne cechy i funkcje Odblokowywanie za pomocą odcisku palca na ekranie, szybkie ładowanie.

* Wszystkie cechy funkcjonalne, specyfikacje i inne informacje o urządzeniu podane w niniejszym dokumencie, w tym między innymi korzyści, wzornictwo, ceny, parametry techniczne, dostępność i funkcje mogą ulec zmianie bez uprzedzenia

źródło: Samsung