Wyrażaj się młody człowieku, czyli personalizowane etui na telefon od PLUSHA !

Wyrażaj się młody człowieku, czyli personalizowane etui na telefon od PLUSHA ! Plush, po raz kolejny przygotował dla swoich nowych i obecnych klientów super promocję. Teraz można dostać za darmo personalizowane etui na telefon. W dzisiejszym świecie telefon to już nie tylko centrum dowodzenia życiem codziennym, ale również element stylizacji i kolejna przestrzeń, w której można wyrazić siebie. Już od dziś wszyscy użytkownicy ofert Plush na Kartę, Plush ABO lub Plush Internet mogą otrzymać etui FunnyCase na wybrany telefon i stworzyć jego własny wzór dobierając tło i grafikę oraz dodając napisy
Jak zdobyć etui od PLUSHA:
– wyślij bezpłatnego SMS-a o treści ETUI pod nr 80777,
– jeśli masz Plush na Kartę doładuj konto za min. 5 zł,
– dostaniesz od Plusha unikalny kod do wykorzystania na stronie www.funnycase.pl/kreator, gdzie możesz stworzyć swoje własne etui z nadrukiem.
Promocja dostępna jest dla wszystkich klientów Plush.
Dodatkowo, specjalnie na tę okazję, Plush przygotował kolekcję własnych grafik. Znany ze swego poczucia humoru Misiek na pewno będzie pomocny i inspirujący przy „wyrażaniu się” na etui telefonu, a grafiki można już znaleźć na www.funnycase.pl. Promocja „Etui w Plushu” obowiązuje do 17 czerwca lub wyczerpania puli kodów, natomiast otrzymany kod należy wykorzystać do 17 lipca br. O jego otrzymaniu zadecyduje pierwszeństwo spełnienia warunków promocji. Na jeden numer telefonu można otrzymać tylko jeden kod.
Więcej informacji w regulaminie promocji i na www.plushbezlimitu.pl

źródło: Plus