Startuje Loteria Plus – roczne pensje, smartfony i nagrody pieniężne dla klientów ofert na kartę sieci Plus !

Startuje Loteria Plus – roczne pensje, smartfony i nagrody pieniężne dla klientów ofert na kartę sieci Plus ! W świąteczny poniedziałek, 22 kwietnia rozpoczyna się Loteria Plus. Łączna pula nagród, to 384.000 zł brutto, w tym: roczne pensje i smartfony Samsung Galaxy S9 ! Udział w niej mogą wziąć wszyscy klienci, którzy w okresie trwania loterii kupią i aktywują starter Plus na Kartę lub Plush na Kartę, lub doładują swoje konto za min. 5 zł, a także zgłoszą się do gry. Loteria będzie trwała do 2 czerwca 2019 r. i jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.
W “Loterii Plus” może wziąć udział każdy
Wystarczy tylko:
1. Kupić starter Plus na Kartę lub Plush na Kartę w okresie trwania loterii, lub doładować konto za min. 5 zł, jeśli starter został aktywowany przed startem loterii.
2. Wysłać SMS-a o treści PLUS (lub „ПЛЮС”) pod numer 4488 lub wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.loteriaplus.pl
Do wygrania są 4.254 nagrody, których łączna wartość wynosi 384.000 zł brutto. Co tydzień, przez sześć kolejnych tygodni, losowana będzie nagroda główna, czyli roczna pensja w wysokości 42.000 zł oraz smartfon Samsung Galaxy S9, a codziennie będą losowane: nagroda pieniężna w wysokości 1.000 zł i 100 pakietów 10 GB. Do loterii można się zgłaszać nawet codziennie, zwiększając tym samym swoje szanse na wygraną. Na podstawie zgłoszenia dokonanego w danym dniu bierze się udział w losowaniu 1.000 zł lub 10 GB oraz w tygodniowym losowaniu rocznej pensji lub smartfonu. Loteria, to kolejny element kampanii “Plus łączy Polskę z Ukrainą”, promującej ofertę dopasowaną do potrzeb obywateli Ukrainy, mieszkających w Polsce, której twarzą jest bardzo popularna ukraińska artystka Jamala. W ofercie tej za 25 zł klienci otrzymują na 30 dni wszystkie usługi w Polsce bez limitu (rozmowy, SMS-y, MMS-y) i pakiet internetowy 10 GB. Dodatkowo, Plus jako jedyny na polskim rynku operator komórkowy oferuje darmowy transfer danych na Viber, jeden z najpopularniejszych komunikatorów na Ukrainie, a za 19 gr/min klienci mogą także dzwonić do trzech największych sieci komórkowych na Ukrainie – Kyivstar, Vodafone i Lifecell.
Za koncept i realizację akcji odpowiada agencja Albedo Marketing, a loterię wspierać będzie kampania reklamowa w Polsce i na Ukrainie. Została ona przygotowana przez Agencję Scholz&Friends Warszawa i dom produkcyjny TFP sp. z o.o., a zakupu mediów dokonał dom mediowy Vizeum Polska.
Loteria organizowana jest przez firmę Albedo Marketing sp. z o.o i posiada stosowne zezwolenie, wydane przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu. Trwa od 22 kwietnia 2019 r. do 2 czerwca 2019 r.
Szczegóły loterii i regulamin będą udostępnione na stronie internetowej
www.loteriaplus.pl
Pliki:
loteria Plus: ulotka promocyjna (w języku polskim i ukraińskim)
regulamin promocji

źródło: Plus