Z T-Mobile na wakacje. Konkurs

Doładuj konto w T‑Mobile i wygraj wycieczkę ! Przed nami wakacje, czyli czas upragnionych wyjazdów. T‑Mobile chce pomóc swoim klientom wybrać się na wymarzoną wycieczkę. Dlatego startuje z konkursem “Wakacyjne doładowanie”. Prawie 400 osób będzie mogło zdobyć atrakcyjne nagrody.
Jak wziąć udział w konkursie ?
Zasady są naprawdę proste. Wystarczy od 6 maja do 5 lipca doładować numer w jednym z kanałów online za minimum 30 zł, wypełnić formularz konkursowy oraz dokończyć zdanie “Czuję, że lato zaczyna się gdy…”. W tym przypadku liczy się nie szybkość, ale kreatywność. Przy doładowaniu jednego konta można wysłać tylko jedno zgłoszenie. Konkurs skierowany jest wyłącznie do klientów na kartę i mix T‑Mobile oraz Heyah.
Może nad morze ? Bo T‑Mobile ma ogrom nagród
Komisja konkursowa wyłoni aż 370 osób, które ich zdaniem udzieliły najciekawszych odpowiedzi i zasłużyły na cenne nagrody. Główny zwycięzca zostanie obdarzony voucherem na wymarzoną podróż do wykorzystania na travelplanet.pl (lub ekwiwalentem pieniężnym o wartości 15 tys. zł). Za kolejne miejsca także przewidziano karty podarunkowe na wycieczki (lub równowartość pieniężną 5 tys. zł). Prawie 30 osób wygra telefony Samsung, a 35 osób będzie mogło otrzymać zestawy z Aparatem Fujifilm Instax Mini 9. Liczne grono, wybrane przez komisję, otrzyma doładowanie telefonu o wartości 30 zł
Regulamin:
Szczegółowy regulamin konkursu

źródło: T-Mobile