Smartfon dla początkujących Maxcom MS459 Harmony w promocji w sieci Play

Prezent na dzień matki lub ojca ? Smartfon dla początkujących Maxcom MS459 Harmony w promocji w sieci Play. Maxcom MS459 Harmony, to smartfon stworzony specjalnie dla początkujących. Ma przejrzysty interface, wyraźne i duże ikony, co sprawia, że jest prostszy oraz łatwiejszy w obsłudze dla osób z analogowego pokolenia. Posiada również opcję zdalnego dostępu, dzięki któremu zawsze można pomóc w smartfonowych wyzwaniach. W związku z nadchodzącymi Dniem Matki i Dniem Ojca Maxcom przygotował promocję. Wystarczy kupić Maxcom MS459 Harmonyw sieci Play, aby dostać 100 zł rabatu na zakupy w sklepie online Maxcom.
Design dla seniora
Wygląd interface’u smartfona przygotowany jest tak, by był maksymalnie przejrzysty dla użytkownika. Domyślnie więc ikony aplikacji są duże i wyraźne, jednak ich rozmiar można dostosowywać do indywidualnych potrzeb. Najważniejsze funkcje są łatwo dostępne, by senior bez trudu mógł zadzwonić, wysłać wiadomość lub zrobić zdjęcie. Trzy fizyczne przyciski pod ekranem dodatkowo ułatwią poruszanie się po menu telefonu.
Przycisk Pomocy
Telefon posiada przycisk Pomocy stworzony z myślą o osobach o gorszym zdrowiu lub wnukach i dzieciach zatroskanych o bezpieczeństwo swoich rodziców czy dziadków. Dzięki tej funkcji właściciel smartfonu może powiadomić najbliższych lub ratowników o zagrożeniu – niezależnie czy będzie to zasłabnięcie, atak serca czy wypadek na drodze. Po wciśnięciu przycisku Maxcom MS459 Harmony wyśle uprzednio wprowadzone dane (np. grupę krwi czy informację o alergii) pod ustalony numer.
Zdalny dostęp
Każdemu, kto musiał rzucić wszystko i jechać na drugi koniec miasta, by pomóc dziadkowi lub mamie w uruchomieniu funkcji telefonu, odblokowaniu go czy w rozwiązaniu innego problemu, ta funkcja bardzo się spodoba. Choć wizyta u najbliższej rodziny to zawsze dobry pomysł, nie zawsze jest ona możliwa. Dlatego Maxcom MS459 Harmony posiada funkcję zdalnego dostępu, która pozwoli szybko pomóc rodzicom lub dziadkom bez konieczności porzucania planów. Zdalny dostęp umożliwia dodawanie i usuwanie kontaktów, ustawianie przypomnień, a nawet sterowanie jasnością ekranu czy sprawdzanie lokalizacji urządzenia. Aby móc korzystać ze zdalnego dostępu, należy zalogować się na stronie remote.maxcom.pl za pomocą konta Google.
Szczegóły promocji
Promocja dotyczy zakupu smartfona Maxcom MS459 Harmony w sieci Play w dniach 9-26 maja. W zamian klient otrzyma kupon rabatowy w kwocie 100 zł na zakup o wartości co najmniej 250 zł produktów: Maxcom, FitGo, Maxton, ACC+, dostępnych na www.maxcom.pl. Bony można zrealizować do 30 czerwca 2019 r.
Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie www.maxcom.pl/harmony i w regulaminie akcji

źródło: Play