National Geographic PLAY i kolekcja seriali FOX NOW w ofercie PLAY NOW TV BOX

Nowości w ofercie PLAY NOW TV BOX. National Geographic PLAY i kolekcja seriali FOX NOW w ofercie PLAY NOW TV BOX. Do oferty PLAY NOW TV BOX zostają dodane nowe treści na życzenie. Pochodzą one z najchętniej oglądanych kanałów, czyli National Geographic, National Geographic Wild oraz FOX i FOX COMEDY. Od 1 czerwca Play w ramach usługi PLAY NOW TV udostępni biblioteki bardzo popularnych treści emitowanych na FOX i FOX Comedy oraz National Geographic i National Geographic Wild. Będą one dostępne dla wszystkich klientów oferty PLAY NOW TV BOX w sekcji Wideo. W każdym miesiącu w kolekcjach będą udostępniane sezony popularnych seriali i programów, a oferta będzie regularnie aktualizowana. FOX NOW zapewnia dostęp na żądanie do wielu kultowych seriali telewizyjnych kanału FOX oraz najzabawniejszych seriali komediowych z kanału FOX Comedy.
Seriale i sezony dostępne w chwili uruchomienia biblioteki seriali FOX NOW:
– The Walking Dead (S1-S6)
– Deep State: Tajny układ (S2)
– Dowód niewinności (S1)
– Miasteczko Wayward Pines (S1-S2)
– Demony Da Vinci (S1)
– Legion (S1-S3)
– 22.11.63 (S1)
– Tacy jesteśmy (S3)
– Orville (S2)
– Scenki z życia (S4)
– LA do Vegas (S1)
– Podwójna gra (S2)
– Shin chan (S1)
National Geographic Play, to popularnonaukowy serwis na żądanie, w którym można zobaczyć wielokrotnie nagradzane programy dokumentalne, poruszające ważne i aktualne tematy oraz zapierające dech w piersiach serie przyrodnicze. Najlepsze serie i programy dostępne w chwili uruchomienia usługi National Geographic Play będą pogrupowane w bloki tematyczne:
– Katastrofa w przestworzach
– Wielkie koty
– Motoryzacja
– Dinozaury
– Egipt
– Kosmos
– Zmiany klimatyczne
– Wielkie konstrukcje
– Naziści
– Drapieżniki
– Katastrofy naturalne
– Rekiny
– II wojna światowa
– Planeta albo plastik
– Afryka
– Kierunek Wild
– Europa
– Węże
– Gatunki zagrożone
– Zwierzęta
Przypominamy, że PLAY NOW TV, to wygodna i mobilna usługa, którą można zabrać ze sobą na weekend jak i na rodzinne wakacje w Europejskim Okręgu Gospodarczym.
Pełny opis usługi jej funkcjonalności można sprawdzić na dedykowanej stronie

źródło: Play