30 GB za darmo na wakacje od Plusha!

30 GB za darmo na wakacje od Plusha ! Nie szukaj Wi-Fi ! Od dziś Plush rozdaje pakiety internetowe ! To nawet 30 GB na wakacje !  I to za darmo ! Lato i wakacje, to czas licznych wojaży, a dla młodych ludzi, którzy bez telefonu komórkowego nigdzie się nie ruszą, często oznacza konieczność szukania darmowego Wi-Fi. Plush znów odpowiada na takie oczekiwania i potrzeby swoich użytkowników ! Specjalnie dla młodych duchem i ciałem, którzy cały czas muszą być online i nie wyobrażają sobie innego życia, daje teraz swobodę korzystania z Internetu ! Wystarczy mieć telefon “na kartę”, by przez 90 dni cieszyć się darmowymi gigabajtami od Plusha, a potrzebne jest tylko posiadanie aktywnego konta i aktywowanie nowej promocji. “30 GB na wakacje za darmo”, to propozycja dla klientów taryfy Nowy Plush, w której można dostać bezpłatnie trzy pakiety po 10 GB, przyznawane automatycznie po sobie co 30 dni. By z niej skorzystać wystarczy tylko:
– posiadać aktywne konto,
– włączyć promocję krótkim kodem 136*11*8959# lub zalogować się do aplikacji Mobilny Plus Online i tam ją aktywować.
Przyznane GB nie mogą być wykorzystane w roamingu międzynarodowym.

Nowy Plush na Kartę:
– Internet, nawet do 100 GB, po każdym doładowaniu.
– Dodatkowy ekstra pakiet 10 GB na YouTube po doładowaniu za minimum 25 zł.
– Bezpłatny transfer na Facebook po każdym doładowaniu, a od 25 zł także w ramach aplikacji Messenger, Instagram i WhatsApp.
– Nowy pakiet “Surfuj w nocy”, czyli 200 GB w godz. 1.00-8.00 za 10 zł na 30 dni.
– Do wyboru 30 dniowe pakiety usług:
a) za 25 zł nielimitowane rozmowy do wszystkich, SMS-y i MMS-y bez limitu,
b) za 20 zł nielimitowane rozmowy do wszystkich,
c) za 10 zł SMS-y i MMS-y bez limitu.
– Rok ważności konta.
Promocja “30 GB na wakacje za darmo” obowiązuje od 10 czerwca do 10 września 2019 r, a więcej informacji można znaleźć na www.plushbezlimitu.pl
Pliki:
regulamin promocji
ulotka informacyjna

źródło: Plus