motorola one vision – elegancka i bezpieczna

motorola one vision – elegancka i bezpieczna. W zeszłym miesiącu Motorola zaprezentowała nową motorolę one vision – telefon marki cenionej i darzonej zaufaniem już od 90 lat za jakość sprzętu i innowacyjność. Najnowsze urządzenie stanowi doskonałe połączenie eleganckiego wzornictwa i innowacyjnej technologii mobilnej oraz bezpieczeństwa gwarantowanego przez program Android One. Ale co właściwie oznacza posiadanie smartfonu, który należy do programu Android One? Najprościej rzecz ujmując to, że użytkownik nie musi już z niczego rezygnować. Program zapewnia dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji w każdej chwili, dwie zasadnicze aktualizacje systemu Android, aktualizacje zabezpieczeń przez trzy lata, wbudowanego Asystenta Google, Google Play Protect, a ponadto brak zbędnych preinstalowanych aplikacji innych producentów. Tym sposobem użytkownik ma pewność związaną z korzystaniem z zawsze najbezpieczniejszej wersji Androida. Dane osobowe są obecnie wyjątkowo cenne i stanowią cel nieustannych ataków. W ramach partnerstwa z Google motorola one vision nie ogranicza się do podstawowych wymagań dotyczących oprogramowania i dostarcza comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń przez trzy lata. W ten sposób gwarantuje systemowi ochronę i zmniejsza podatność oprogramowania na ataki. Ochroną tą można łatwo zarządzać w intuicyjnym interfejsie systemu Android™ 9 Pie [1]. Co więcej, Android One oferuje również dostęp do nowych funkcji w każdej aktualizacji. Dzięki temu, niezależnie od liczby nowych urządzeń, które pojawią się na rynku, motorola one vision będzie mieć zawsze najnowsze i najpotrzebniejsze funkcje. Smartfon udostępnia także użytkownikom przydatne innowacje Androida, takie jak Asystent Google oraz funkcję do odpowiedzialnego korzystania z urządzenia – Cyfrową równowagę (Digital Wellbeing), która pomaga skoncentrować się na tym, co najważniejsze, umożliwiając blokowanie tego, co rozprasza uwagę.
Ceny i dostępność
Motorola one vision jest dostępna w Polsce od 16 maja w sugerowanej cenie detalicznej 1299 zł w RTV EURO AGD oraz Play.

Niektóre funkcje i dane techniczne produktu mogą zależeć od sieci i podlegać dodatkowym warunkom oraz opłatom. Mogą one też ulec zmianie bez powiadomienia. MOTOROLA i stylizowane logo M są zarejestrowanymi znakami towarowymi Motorola Trademark Holdings, LLC. Google i Android są znakami towarowymi Google LLC. Wszystkie inne znaki towarowe należą do odpowiednich właścicieli. ©2019 Motorola Mobility LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone.

zastrzeżenia prawne
[1] Telefon został wprowadzony na rynek z systemem Android 9 Pie i uzyska aktualizacje systemu do wersji Android Q oraz Android R. Aktualizacje zabezpieczeń będą oferowane przez trzy lata od daty premiery światowej w maju 2019 r.

źródło: Motorola