Szybszy światłowód w Orange Love

Szybszy światłowód w Orange Love. Orange Polska podnosi prędkości internetu światłowodowego. Klienci Orange Love dostaną większe pakiety danych do wykorzystania na smartfonach. W naszych domach korzystamy z coraz większej liczby urządzeń podpiętych do internetu. Dlatego potrzebujemy niezawodnego i szybszego dostępu do sieci. Od dzisiaj (18 czerwca) Orange Polska zwiększa prędkość zarówno pobierania, jak i wysyłania danych internetu światłowodowego, także w pakiecie Orange Love.

Operator powiększył także pakiety danych komórkowych we wszystkich ofertach Orange Love, co umożliwia komfortowe korzystanie z internetu w smartfonie.

Orange Love to zestaw kilku usług w atrakcyjnej cenie. Oferta została wprowadzona ponad 2 lata temu, a obecnie korzysta z niej już ponad 1,2 mln klientów. W ramach pakietu klienci mogą wybrać:
– internet domowy np. Orange Światłowód o prędkości do 1 Gb/s,
– telefon komórkowy z nielimitowanymi rozmowami, SMS, MMS w Polsce i Unii Europejskiej oraz internetem bez limitu GB (nawet 30 GB z pełną prędkością, potem prędkość do 1 Mb/s),
– telefon domowy z nielimitowanymi rozmowami na numery stacjonarne w Polsce, UE, USA i Kanadzie oraz na telefony komórkowe w USA i Kanadzie,
– telewizję z pakietem nawet 181 kanałów, w tym 113 w jakości HD,
– nowoczesny modem i dekoder w cenie pakietu.
W zależności od wybranego pakietu Orange Love z telewizją, klient ma możliwość skorzystania z elastycznych pakietów telewizyjnych z oferty Orange, bez umowy terminowej i z pierwszym miesiącem gratis. Pakiety można testować i rezygnować z nich bez konsekwencji.

Po zmianach w ofercie Orange Love, klienci mogą teraz wybrać pakiety w następujących cenach:
– Love Mini z internetem światłowodowym do 300 Mb/s i abonamentem komórkowym w cenie 79,99 zł miesięcznie,
– Love Standard złożony z 4 usług (internet domowy, TV do 104 kanałów, telefon domowy i komórkowy) dostępny za 109,99 zł miesięcznie,
– Love Extra, w tym TV ze 168 kanałami (100 HD) i aplikacją Orange TV Go za 149,99 zł miesięcznie,
– Love Premium, w którym za 219,99 zł/mies. można mieć 181 kanałów telewizyjnych (w tym 113 HD) oraz dostęp do TV na urządzeniach mobilnych w Orange TV Go i HBO GO.
W ofercie dla domu można także znaleźć pakiet złożony z 3 usług (internetu domowego, TV i telefonu domowego) w cenie 99 zł miesięcznie. Cena samego internetu w dowolnej technologii wynosi 59,99 zł miesięcznie przez cały czas trwania umowy (w światłowodzie dotyczy to opcji prędkości 300 Mb/s). Polacy chętnie wybierają pakiety usług. Wg danych UKE już ¼ klientów korzysta z podstawowego pakietu usług telekomunikacyjnych złożonego z internetu stacjonarnego, TV i telefonu komórkowego.

źródło: Orange

[ na marginesie przypominamy Orange, że mimo obietnic danych spory czas temu przez wiceprezesa Spółki, w Jeleniej Górze klienci operatora do dziś nie mogą skorzystać z usługi Orange Światłowód, ponieważ nie ma do niej dostępu – dop. red. ]