Do 4 miesięcy bezpłatnej rozrywki dla użytkowników wybranych urządzeń Samsung Galaxy

Do 4 miesięcy bezpłatnej rozrywki dla użytkowników wybranych urządzeń Samsung Galaxy. Samsung udostępnia posiadaczom wybranych urządzeń z serii Galaxy możliwość korzystania z usług YouTube Premium w tym YouTube Music bez opłat.
– Użytkownicy najnowszych flagowych urządzeń takich jak Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ czy Tab S5e zyskują bezpłatny dostęp do usług YouTube Premium i YouTube Music przez okres 4 miesięcy.
– Użytkownicy pozostałych urządzeń z serii Galaxy, takich jak Galaxy A, starszych modeli Galaxy S, Galaxy J, Galaxy Tab [1] mogą korzystać bezpłatnie z aplikacji YouTube Premium oraz YouTube Music przez 2 miesiące.
– Oferta jest ważna dla urządzeń Galaxy aktywowanych od 20.02.2019 r. do 29.02.2020 r.
– Usługa Youtube Premium może zostać aktywowana w ramach oferty do 31.03.2020 r..
Dlaczego warto wypróbować YouTube Premium na swoim smartfonie?
Filmy i muzyka bez reklam? Korzystając z YouTube Premium wystarczy zalogować się na swoim koncie Google i cieszyć się nieprzerwanym dostępem do ulubionych treści bez przerywników reklamowych. Brak dostępu do sieci nie stanowi przeszkody. Możesz zapisywać ulubione filmy i muzykę i odtwarzać je nawet gdy jesteś offline. YouTube Premium pozwoli również na płynne odtwarzanie treści w tle, nawet wtedy gdy korzystamy z innej aplikacji. Konto YouTube Premium daje nam również dostęp do aplikacji YouTube Music, dzięki której muzyczne zasoby YouTube, takie jak pełne albumy artystów, single, remiksy, występy na żywo, covery, radiostacje alternatywne, możemy mieć zawsze pod ręką i odtwarzać je bez reklam. Z YouTube Music można również tworzyć własne playlisty oraz zainspirować się dzięki rekomendacjom utworów i playlist dopasowanych do naszych muzycznych preferencji. Dostęp do ulubionych utworów jest możliwy również wtedy, gdy nie mamy dostępu do internetu, dzięki możliwości pobrania nawet 100 piosenek i odtwarzania ich offline.

Jak skorzystać z oferty?
Aby cieszyć się okresowym bezpłatnym dostępem do usług YouTube Premium i YouTube Music na wybranym urządzeniu Samsung Galaxy należy:
– Wejść na stronę youtube.com/premium/Samsung lub otworzyć aplikację Youtube na urządzeniu i zalogować się z konta Google.
– Wybrać Konto w ustawieniach
– Wybrać opcję „Zasubskrybuj YouTube Premium” i kliknąć „Wypróbuj Bezpłatnie”
– Wypełnić informację o płatnościach i kliknąć „KUP”, żeby potwierdzić rozpoczęcie darmowego okresu. [2]
Promocja trwa do 29 lutego 2020 r., a rejestracja w serwisie YouTube Premium w ramach oferty jest możliwa do 31 marca 2020 r. Oferta jest dostępna dla użytkowników, którzy wcześniej na swoim koncie Google nie korzystali z bezpłatnego próbnego dostępu do YouTube Premium, YouTube Music Premium, YouTube Red lub Google Play Music. Subskrypcję można anulować w każdym momencie. Po upływie darmowego okresu próbnego, naliczane jest standardowe 23,99 zł / miesięcznie, bezpośrednio z zarejestrowanej karty płatniczej.
Więcej szczegółów oraz regulamin:
https://www.youtube.com/t/premium_restrictions?gl=PL
Organizatorem promocji jest Samsung Electronics Co., Ltd., 129 Samsung-ro, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Korea.

[1] Szczegółowa lista modeli objętych promocją dostępna jest na stronie youtubepremium.samsung.pl.
[2] Proces rejestracji do bezpłatnej oferty wiąże się z zarejestrowaniem karty płatniczej.

źródło: Samsung