Samsung Galaxy S10 – ruszyła nowa promocja

Samsung Galaxy S10 – ruszyła nowa promocja. Seria Galaxy S10 to doskonałe, świetnie przyjęte telefony flagowej linii Samsung Galaxy S. Teraz można je kupić w wyjątkowo atrakcyjnej ofercie. 2 września ruszyła nowa promocja, w ramach której zakup Galaxy S10 i S10+ u autoryzowanych parterów Samsung może być premiowany kwotą 400 zł, którą nabywca będzie mógł odebrać w bankomacie sieci Euronet.
– Promocja trwa od 2 września do 15 września 2019 roku lub do wyczerpania puli premii
– W promocji „Premia Samsung S10” klient może otrzymać zwrot części ceny zakupionego telefonu w wysokości 400zł
– Galaxy S10 to linia najnowszych, flagowych smartfonów marki Samsung, obejmująca między innymi modele S10 i S10+ wyposażone w doskonałe ekrany Dynamic AMOLED, zaawansowany aparat z ultraszerokokątnym obiektywem oraz stabilizacją wideo Super Steady
Promocja Premia Samsung S10
Aby skorzystać z promocji należy zakupić smartfon Samsung Galaxy S10 lub S10+ w dniach od 2 września do 15 września 2019, aktywować urządzenie z kartą SIM polskiego operatora do 18 września 2019 r., a następnie zalogować się w aplikacji Samsung Members w ramach Konta Samsung. Po 14 dniach od aktywacji, w aplikacji Samsung Members wyświetlony zostanie baner, zawierający numer transakcji. Kod PIN, niezbędny do wypłaty, zostanie przesłany na adres e-mail klienta, podany w Koncie Samsung. Mail z numerem PIN wysyłany jest w czwartek w kolejnym tygodniu. Nagrodę odebrać można w bankomatach sieci Euronet w ciągu 7 dni od daty aktywowania kuponu.
Galaxy S10+ i S10 – wybierz doskonały flagowiec
Samsung Galaxy S10 i S10+ to najnowsi przedstawiciele flagowej linii smartfonów Galaxy S. Urządzenia te wyposażone są w niemal bezramkowe ekrany Dynamic AMOLED o przekątnych 6,1 i 6,4 cala, zaawansowany aparat z szerokokątnym obiektywem i doskonałą stabilizacją wideo Super Steady, funkcję bezprzewodowego ładowania innych urządzeń (z technologią Qi oraz kompatybilnych urządzeń ubieralnych), oraz dostrojone przez AKG głośniki stereo z technologią Dolby Atmos. Najnowsze Galaxy S dostępne są w wersjach z pamięciami od 128 GB do niespotykanej dotychczas w świecie smartfonów pojemności 1 TB.
Regulamin promocji, lista autoryzowanych partnerów oraz dodatkowe informacje znajdują się na stronie: premia.samsung.pl

źródło: Samsung