Play: nowa oferta Biznes Box Pro

Nowa oferta BIZNES BOX PRO. Już od dzisiaj można wybrać nowe oferty PLAY dla Firm! Poznajcie BIZNES BOX PRO! To naprawdę kompleksowe rozwiązanie dla małych i średnich firm. Poza numerem z rozmowami do każdej oferty dodawany jest dostęp do internetu, który można wykorzystać w biurze. Na kartach SIM do telefonu znajdziecie aż po 40 GB danych z pełną prędkością a na tej z internetem do biura aż 300 GB szybkiej transmisji. Co ważne – po wykorzystaniu tych paczek dalej można korzystać z internetu z prędkością do 1 Mbps. W ofercie są także oczywiście nielimitowane połączenia i SMS-y w Polsce oraz w roamingu UE. Jako nowość dodajemy 250 minut miesięcznie na rozmowy międzynarodowe do krajów Unii Europejskiej! Aby ułatwić zarządzanie połączeniami w firmie w ramach oferty znajduje się też dostęp bez dodatkowych opłat do usługi Wirtualna Centralka – dzięki niej można łatwo przygotować i wdrożyć komunikat powitalny, inteligentne przekierowanie połączeń, wirtualną recepcję czy nagrywanie rozmów. W ramach BIZNES BOX PRO można mieć nawet 29 kart SIM! Przy jednej miesięczny koszt to 70 zł, dwóch – 100 zł a trzech – 130 zł. Kolejne 5 kart będzie kosztować po 25 zł a od 9 karty za każdą opłata wyniesie 20 zł.
Więcej informacji poniżej:

Jako alternatywę, również z dodatkowym internetem do biura, proponujemy BIZNES BOX. Tutaj pakiety internetu wynoszą odpowiednio 30 GB na każdej z kart SIM do rozmów oraz 150 GB na dedykowanej karcie internetowej. W tym przypadku za jedną kartę SIM opłata to 55 zł, za dwie – 85 a za trzy – 110 zł. Kolejne 5 kart wiąże się z miesięczną opłatą po 20 zł a od 9 – 15 zł za każdą dodatkową.

Jako trzecią opcję przygotowaliśmy BIZNES START, czyli ofertę, w której paczka na kartach to 17 GB. Pierwsza karta wiąże się z opłatą miesięczną 40 zł, dwie – 65 zł a trzy – 90 zł. Kolejne 5 kart to po 20 zł każda a od 9 w górę – po 15 zł za sztukę.

Ale to nie koniec! Wybierając BIZNES BOX PRO z 2 kartami SIM można otrzymać aż 500 zł rabatu na nowoczesny smartfon – na przykład Samsung Galaxy Note 10.

Szczegóły wszystkich ofert znajdziecie na naszej stronie internetowej lub kontaktując się z doradcą biznesowym. Na koniec krótkie przypomnienie – ceny podawane przy ofertach PLAY dla Firm to ceny netto.

źródło: Play