Najnowsze telefony Nokia. Do pracy, zabawy i wszystkiego innego

Najnowsze telefony Nokia. Do pracy, zabawy i wszystkiego innego. Niezależnie od oczekiwań, jakie wiążesz ze swoim kolejnym telefonem, w ofercie nowych telefonów Nokia znajdziesz coś dla siebie: nostalgię, wytrzymałość, szczegółowe zdjęcia i lepsze odtwarzanie wideo. Wybierz to, co Ci odpowiada.
Nokia 7.2
Twórczy potencjał
Zdjęcia zrobione smartfonem Nokia 7.2 zachwycają głębią i szczegółowością. Układ trzech aparatów tylnych zawiera czujnik głębi, obiektyw szerokokątny i aparat główny o rozdzielczości 48 Mpix, a także elementy optyczne ZEISS Optics. Dzięki efektom ZEISS do rozmywania tła można nadawać zdjęciom bardziej oryginalny charakter. A podczas oglądania filmów w podróży znakomicie sprawdza się wykonywana w czasie rzeczywistym konwersja do formatu HDR, zwiększająca ostrość i kontrast.

Nokia 6.2
Wyższy poziom oglądania
Smartfon Nokia 6.2 zapewnia nowy wymiar wrażeń związanych z oglądaniem wideo na urządzeniu mobilnym. Wykonywana w czasie rzeczywistym konwersja do formatu HDR (szeroki zakres dynamiki) oraz ulepszenia kolorów pozwalają oglądać filmy cechujące się większą klarownością i kontrastem. Kiedy przyjdzie czas na zrobienie zdjęcia, na wysokości zadania stanie zaawansowany układ trzech aparatów. A zaawansowane funkcje fotograficzne oparte na sztucznej inteligencji wydobędą szczegóły zarówno w jasnych, jak i w ciemnych partiach obrazu.

Nokia 2720 Flip
Prosty i niezawodny
To klasyczny telefon z klapką wyposażony w nowoczesne funkcje: przedstawiamy model Nokia 2720 Flip z ekranem zewnętrznym do sprawdzania tożsamości dzwoniących oraz wyświetlaczem wewnętrznym 2,8 cala. Wiele cech telefonu Nokia 2720 Flip można opisać słowem „trwałość” – czy chodzi o nawet 28-dniowy czas czuwania, czy o wytrzymały korpus z poliwęglanu. Łatwemu w obsłudze przyciskowi alarmowemu można przypisać funkcję dzwonienia do kontaktu alarmowego lub dostępu do usługi Google Assistant¹.

Nokia 800 Tough
Jednym słowem wytrzymały
Telefon Nokia 800 Tough, który zgodnie z wynikami testów spełnia standardy wojskowe, jest odporny na wodę, pył, przypadkowe upuszczenia i skrajne temperatury². W połączeniu z powłoką antypoślizgową i gumowanymi przyciskami sprawia to, że idealnie nadaje się on do pracy w ciężkich warunkach. A podczas przerw umożliwia kontakty ze znajomymi i rodziną dzięki fabrycznie zainstalowanym aplikacjom WhatsApp i Facebook.

¹ Usługa Google Assistant jest dostępna tylko w wybranych wersjach językowych.
² Testy przeprowadzono w warunkach laboratoryjnych

źródło: HMD Global