PLAY HOMEBOX TV – to telefon, Internet, TV oraz prezenty na start w nowej ofercie

PLAY HOMEBOX TV – to telefon, Internet, TV oraz prezenty na start w nowej ofercie. Play, największa sieć komórkowa w Polsce, wprowadza nową ofertę PLAY HOMEBOX TV. To pakiet, który obejmuje nielimitowane usługi komórkowe, superszybki Internet i rozrywkę TV na najwyższym poziomie – wszystko to już od 60 zł miesięcznie. Na start Play przygotował także prezenty i rabaty na najnowsze smartfony, nawet do 500 zł. Od dzisiaj można również zobaczyć nową kampanię operatora promującą ofertę, w której główną rolę kobiecą, u boku Kuby Wojewódzkiego, gra Magdalena Cielecka, powiększając tym samym grono ambasadorów – gwiazd Play.
TELEFON – z dodatkami i bez limitów
Nowy pakiet, który już dziś wchodzi do oferty Play to połączenie trzech najbardziej popularnych usług. Pierwszą z nich jest abonament komórkowy. W ramach pakietu PLAY HOMEBOX TV klienci będą mogli korzystać z nielimitowanych połączeń, wiadomości SMS i MMS oraz superszybkiego Internetu w swoim smartfonie, gdzie do wykorzystania jest aż 40 GB transferu danych w pełnej prędkości. Co więcej, razem z aktywacją numeru, użytkownik otrzyma darmowy, półroczny dostęp do platformy TIDAL, która oferuje bogatą bibliotekę najlepszej muzyki. Oprócz tego operator przewidział zniżkę na smartfony m.in. Huawei P20 Pro, Xiaomi Mi 9T, Samsung Galaxy Note10 w wysokości 500 zł dla osób decydujących się na wybór oferty DUET lub RODZINA.
INTERNET ceniony przez ekspertów i konsumentów
Internet PLAY został niedawno wyróżniony przez firmę Ookla, międzynarodowego eksperta pomiarów prędkości Internetu i twórcę Speedtest.net, prestiżowym tytułem Najszybszej Sieci Mobilnej w Polsce oraz zajął 1. miejsce w kategorii Internetu mobilnego w rankingu szybkości internetu PRO Speedtest – narzędzia certyfikowanego przez UKE. Dzięki atrakcyjnemu połączeniu usług w nowej ofercie PLAY HOMEBOX TV, klienci Play będą mogli korzystać z najszybszego Internetu mobilnego w Polsce. W ramach oferty otrzymają pakiet nielimitowanych gigabajtów, z czego aż 150 GB z pełną prędkością, a w promocji mogą też wybrać w prezencie dodatkowy pakiet 50 GB miesięcznie.
TV BOX – domowe centrum rozrywki
W pakiecie klient otrzymuje także nowoczesny TV BOX wraz z dostępem do filmów, seriali i programów na żądanie, a także tradycyjnych kanałów telewizyjnych. Urządzenie działające pod kontrolą systemu Android TV pozwala korzystać z dodatkowych aplikacji m.in. Netflix, HBO GO, YouTube, Ipla, Player, TVP VOD.  Cena pakietu PLAY HOMEBOX TV obejmuje dostęp do 33 kanałów telewizyjnych w tym: Comedy Central, Fox, Fox Comedy, Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, kanałów z rodziny National Geographic, History, TNT i innych. Po podłączeniu urządzenia do anteny telewizji naziemnej lub gniazda kablówki lista zostanie rozszerzona o podstawowe kanały z naziemnej telewizji cyfrowej. W ramach PLAY NOW TV można oglądać filmy i seriale na żądanie oraz programy do 7 dni po ich emisji, a także nagrywać je w chmurze udostępnianej przez Play. Serwisy i pakiety obejmujące dodatkowe kanały można włączać i wyłączać w dowolnym momencie, bez zobowiązań. Jeden z pakietów: HBO GO, Sport, Kids lub Extra klienci otrzymują w prezencie na cały okres trwania umowy. W aplikacji Netflix na TV BOX jest możliwość założenia konta w serwisie i dodania opłaty za niego do rachunku Play. Można także zalogować się na już posiadane konto. TV BOX obsługuje wideo w jakości 4K oraz HDR, a pilot Bluetooth umożliwia łatwe wyszukiwanie treści głosem. Urządzenie można podłączyć do dowolnego telewizora z portem HDMI oraz do dowolnego łącza internetowego. Treści dostępne w PLAY NOW TV można także oglądać w aplikacji mobilnej lub na komputerze na stronie www.playnow.pl
PREZENTY na start
Play przygotował dla użytkowników nowej oferty atrakcyjne dodatki na cały okres trwania umowy. W ofercie powitalnej pojawił się dodatkowy pakiet Internetu mobilnego oraz pakiety telewizyjne. Oznacza to, że każdy, kto zdecyduje się skorzystać z propozycji PLAY HOMEBOX TV będzie miał do wyboru jeden z prezentów:
– ekstra 50 GB miesięcznie na karcie do Internetu,
– pakiet kanałów HBO wraz z HBO GO
– pakiet SPORT z kanałami Eleven Sports
– pakiet KIDS z ofertą programów dla dzieci,
– pakiet EXTRA z szeroka ofertą kanałów rozrywkowych.
Cena wersji PLAY HOMEBOX TV dla jednego użytkownika (opcja SOLO) to 100 zł miesięcznie. Oferta dostępna jest także w wersji DUET (dla dwóch użytkowników) w cenie 75zł/os oraz RODZINA (dla 3 użytkowników) już za 60zł/os. 4-ta i kolejna osoba zapłacą jedynie 50 zł miesięcznie.
Magdalena Cielecka dołącza do Play
W nowej odsłonie kampanii Play, promującej ofertę PLAY HOMEBOX TV występuje duet, któremu niezmiernie bliskie są telewizja i film. W towarzystwie Kuby Wojewódzkiego – związanego już od kilku lat z operatorem, po raz pierwszy pojawia się także Magdalena Cielecka – znana aktorka filmowa i teatralna. Zaproszona przez Kubę do wspólnego udziału w kampanii, dołącza do grona ambasadorów – gwiazd Play.
wpis na blogu operatora

źródło: Play