Kup Samsung Galaxy S10 lub S10+ a smartwatch Galaxy Watch Active otrzymasz w prezencie

Kup Samsung Galaxy S10 lub S10+, a smartwatch Galaxy Watch Active otrzymasz w prezencie. 16 września wystartowała nowa promocja, w ramach której, decydując się na zakup jednego z dwóch najnowszych flagowców z linii Samsung Galaxy S10 u autoryzowanych partnerów Samsung, w prezencie można otrzymać smartwatch Galaxy Watch Active.
– Promocja trwa od 16 września do 6 października 2019 roku lub do wyczerpania puli nagród.
– W ramach promocji, przy zakupie Galaxy S10 lub S10+, w prezencie otrzymać można srebrny smartwatch Galaxy Watch Active o wartości 949 zł brutto.
– Galaxy S10 i S10+, to flagowe smartfony Samsung wyposażone w doskonałe ekrany Dynamic AMOLED, zaawansowany aparat z ultraszerokokątnym obiektywem oraz stabilizacją wideo Super Steady.
Jak skorzystać z promocji?
Aby skorzystać z promocji należy zakupić smartfon Samsung Galaxy S10 lub S10+ w okresie od 16 września do 6 października 2019, aktywować urządzenie z kartą SIM polskiego operatora do 9 października 2019 r., a następnie zalogować się w aplikacji Samsung Members w ramach Konta Samsung. Kolejnym krokiem jest wypełnienie do 11 października 2019 formularza zgłoszeniowego dostępnego po zalogowaniu w Samsung Members. Liczba nagród jest ograniczona, o ich przyznaniu decyduje kolejność zgłoszeń.
Galaxy S10+ i S10 – dwa oblicza flagowca
Samsung Galaxy S10 i S10+, to reprezentanci flagowej linii smartfonów Galaxy S. Wyposażono je w niemal bezramkowe ekrany Dynamic AMOLED o przekątnych 6,1 i 6,4 cala, zaawansowany aparat z ultraszerokokątnym obiektywem i doskonałą stabilizacją wideo Super Steady, funkcję bezprzewodowego ładowania zwrotnego PowerShare urządzeń z technologią Qi oraz kompatybilnych urządzeń ubieralnych. Za najwyższą jakość dźwięku odpowiadają głośniki stereo z technologią Dolby Atmos dostrojone przez inżynierów AKG. Najnowsze Galaxy S dostępne są w wersjach z pamięciami od 128 GB do niespotykanej dotychczas w świecie smartfonów pojemności 1 TB.
Galaxy Watch Active – dla aktywnych
Galaxy Watch Active to lekki i poręczny smartwatch dla wszystkich którzy cenią stylowy design i zdrowy tryb życia. Urządzenie monitoruje nie tylko aktywność fizyczną, ale również jakość naszego snu czy poziom stresu, dostarczając niezbędnych wskazówek, jak zadbać o swoją kondycję na co dzień. [1] Galaxy Watch Active doskonale integruje się ze smartfonami Galaxy S10 i S10+ oraz całym ekosystemem Galaxy, oferując obsługę popularnych aplikacji innych firm, w tym Under Armour, Spotify i Strava.[2] Galaxy Watch Active można również naładować bezprzewodowo przy pomocy smartfonu Galaxy S10 czy S10+.
Regulamin promocji, lista autoryzowanych partnerów oraz dodatkowe informacje znajdują się na stronie: promocjes10.samsung.pl

[1] Smartwatch Galaxy Watch Active przeznaczony jest wyłącznie do ogólnych celów fitnessowych i dotyczących kondycji.
[2] Dostępność aplikacji na Galaxy Watch Active może się różnić w zależności od operatora lub kraju. Wymagane może być pobranie danej aplikacji, rejestracja w niej oraz sparowanie zegarka z kompatybilnym smartfonem.

źródło: Samsung