Potężne możliwości Galaxy Note10 dostępne od teraz na Galaxy S10

Potężne możliwości Galaxy Note10 dostępne od teraz na Galaxy S10. Smartfony Galaxy Note10 i Note10+ wyposażono w szereg potężnych narzędzi stworzonych, by pomóc użytkownikom uwolnić kreatywność i zwiększyć wydajność. Najnowsza aktualizacja oprogramowania udostępniona przez Samsung Electronics oddaje do dyspozycji użytkowników Galaxy S10e, S10, S10+ wiele z tych innowacji – w tym funkcje takie jak AR Doodle, wbudowany edytor wideo czy integracja Link to Windows.


Udoskonalone funkcje aparatu
Za sprawą aktualizacji profesjonalnej klasy aparat w Galaxy S10, staje się jeszcze potężniejszy. Nowe oprogramowanie rozszerza opcję trybu nocnego, dzięki czemu jest on teraz dostępny również w aparacie przednim, zapewniając większą swobodę robienia wyraźnych zdjęć przy słabym oświetleniu. Dzięki najnowszej aktualizacji, użytkownicy Galaxy S10, S10e i S10+ zyskują również udoskonaloną stabilizację wideo Super Steady oraz obsługę dynamicznych funkcji Galaxy Note10, takich jak AR Doodle oraz nagrywanie wideo w trybie Live Focus. AR Doodle pozwalają uatrakcyjnić wideo dzięki zabawnym obrazkom i notatkom w rozszerzonej rzeczywistości, natomiast rejestracja filmów w trybie Live Focus umożliwia stosowanie efektów bokeh (w tym rozmycia, dużych kół, punktu barwnego oraz rozświetlenia) w filmach nagranych zarówno kamerą przednią, jak i tylną.
Edytor video
Nowy, dostępny z poziomu Galerii edytor wideo zapewnia narzędzia, dzięki którym zarejestrowane smartfonem Galaxy S10, S10e i S10+ nagranie łatwiej można przygotować do udostępnienia. Ta wszechstronna funkcja ułatwia profesjonalną edycję wideo, a także zapewnia dostęp do łatwych w obsłudze narzędzi do przycinania filmów, łączenia ich, dostosowywania prędkości odtwarzania i nie tylko. Pozwala nawet dodawać napisy i muzykę w tle, by treści stały się jeszcze bardziej wyjątkowe.
Tryb Dex i Link to Windows
Aktualizacja zapewnia ponadto obsługę Samsung DeX dla PC. Po pobraniu aplikacji z SamsungDeX.com użytkownicy będą mogli uruchomić Samsung DeX na swoim komputerze PC lub Mac – wystarczy, że podłączą Galaxy S10 do komputera przy pomocy kabla USB. Dodano również obsługę Link to Windows, a to oznacza, że użytkownicy Galaxy S10 będą mogli bezprzewodowo łączyć telefon z komputerem z systemem Windows 10 i z łatwością, bezpośrednio z komputera przeglądać znajdujące się na smartfonie treści, wysyłać i odbierać wiadomości oraz synchronizować ostatnio zarejestrowane zdjęcia.

Samsung Pass i ułatwione wysyłanie wiadomości
Aplikacje, z których użytkownicy Galaxy S10 korzystają na co dzień, takie jak Samsung Pass czy Wiadomości, także poprawiono, by były bardziej wszechstronne i wygodniejsze w użyciu. Uproszczono przy tym konfigurację Samsung Pass, dzięki czemu użytkownicy Galaxy S10 mogą korzystać z zaawansowanego uwierzytelnienia biometrycznego, jakie oferuje ich telefon, by szybko i bezpiecznie logować się w aplikacjach i na stronach internetowych. Z kolei w aplikacji Wiadomości, by zapewnić użytkownikom łatwy dostęp do potrzebnych plików, po lewej stronie okienka tekstowego umieszczono nowe ikony pozwalające dodawać zdjęcia i wideo.

źródło: Samsung