Zadbajmy razem o środowisko. Sprzedaj nam swój stary smartfon i zgarnij bon na zakupy w Orange

Zadbajmy razem o środowisko. Sprzedaj nam swój stary smartfon i zgarnij bon na zakupy w Orange. Co zrobić z używanym smartfonem, którego już nie potrzebujecie? Zapytałam o to paru znajomych. Okazuje się, że najczęściej oddają go komuś z rodziny (a obdarowana osoba przekazuje swój telefon kolejnemu krewnemu). Część osób odsprzedaje starszy model w sieci, a inni po prostu wrzucają go do szuflady z myślą, że „kiedyś się przyda”. Potwierdzają to nasze badania. W każdym domu w Polsce są średnio dwa nieużywane telefony. Rekordziści, około 3 proc., mają ich aż 21!
Sprzedaj nam swój stary telefon
Biorąc pod uwagę, że telefon zmieniamy co dwa lata, a część z nas nawet co roku, szuflady szybko się zapełnią. Co wtedy? Zamiast gromadzić urządzenia, sprzedajcie je nam. Wystarczy, że przyniesiecie swój używany, sprawny telefon do salonu Orange, gdzie konsultant go wyceni, a w ramach rozliczenia otrzymacie bon. Można go wykorzystać w salonie na zakup nowego smartfona, sprzętu lub akcesoriów. Bon jest ważny przez 60 dni. Jednorazowo można odsprzedać pięć smartfonów.
Szczegóły akcji:
Regulamin Promocji „Odkup telefonów”
Telefony możecie przynieść do czterech salonów Orange w Warszawie:
– przy ul. Marszałkowskiej 126/134 (Sezam),
– ul. Górczewskiej 124 (Wola Park),
– ul. Jubilerskiej 1/3 lok. 3 (King Cross Praga) oraz
– przy Alejach Jerozolimskich 160 (Miasteczko Orange).
Wkrótce taka możliwość pojawi się w salonach w kolejnych miastach. Wcześniej należy usunąć ze smartfona wszystkie dane, blokadę oraz kartę SIM. Co stanie się z waszym używanym smartfonem? Firma partnerska, z którą przeprowadzamy akcję, naprawi ewentualne uszkodzenia, a telefony trafią na rynek wtórny. To najlepsze rozwiązanie z punktu widzenia środowiska.
Specjalne zniżki za zakup telefonów marki Samsung
Jeśli odsprzedacie nam dowolny telefon i zdecydujecie się na zakup dowolnego modelu marki Samsung, to w październiku otrzymacie drugi bon na zakup nowego urządzenia tej marki. Wartość bonu jest uzależniona od zakupionego modelu: Galaxy A50 i A70 – 150 zł. Ten bon może być przeznaczony również na zakup akcesoriów marki Samsung.

źródło: Orange