Promocja na myPhone’y i HAMMERY. Przy zakupie Blade 2 PRO, Patriot+ gratis

Promocja na myPhone’y i HAMMERY. Przy zakupie Blade 2 PRO, Patriot+ gratis. Rozpoczęła się promocja marek myPhone i HAMMER “jesienne hity cenowe”. W jej ramach ceny wielu modeli i znanych pancerniaków zostały obniżone nawet o 100 zł. Poza obniżką ceny myPhone Pocket PRO na 449 zł z 499 zł, szczególnie atrakcyjnie wygląda propozycja zakupu HAMMERA Blade 2 PRO. Teraz przy zakupie tego modelu dodawany jest HAMMER Patriot+ za 1 zł. myPhone i HAMMER to polskie marki znanych telefonów i smartfonów, w których portfolio znajdziemy ciekawe modele czerpiące z nowoczesnych rozwiązań, dostępne w przystępnej cenie dla każdego. Dlatego promocje cenowe to okazja, aby wymienić swój smartfon na nowy, lub wyposażyć się w HAMMERA – telefon do zadań specjalnych.
Pocket PRO i Energy 18×9 jeszcze taniej
Spośród modeli myPhone, w promocji dostępny jest myPhone Pocket PRO – 5,7-calowy smartfon, 3/32 GB, utrzymany w modnym body, w kolorze blue ametyst. Produkt swoją premierę miał w lipcu tego roku i oferowany był w cenie 499 zł. Już wtedy stanowił atrakcyjne rozwiązanie na tle konkurencji w podobnych przedziałach cenowych. Teraz cena modelu została obniżona o 50 zł, dlatego kosztuje 449 zł. Większa ilość promocji, bo aż na 6 modeli, dotyczy rozwiązań marki HAMMER oraz jednego z akcesoriów – uchwytu samochodowego HAMMER Extreme Car Holder. W efekcie bestseller marki tj. Energy kupimy teraz za 599 zł zamiast 699 zł. Z kolei Energy 18×9 dostępny jest w cenie 899 zł (również obniżka o 100 zł), a HAMMERY Active 2 oraz 2 LTE w cenie 499 zł (obniżka o 70 zł). W promocji jest także pancerny klasyk HAMMER 3+, który kupimy obecnie za 249 zł. Z kolei wspomniany HAMMER Extreme Car Holder oferowany jest za 39 zł zamiast 49,90 zł.
Blade 2 PRO + Patriot+ za złotówkę
Oprócz nowych cen producent oferuje też gratisy. Z tego względu uwagę fanów marki oraz osób poszukujących wzmocnionych rozwiązań, powinna przykuć promocja “Podwójne uderzenie” na HAMMERA Blade 2 PRO. Od 4 października, do każdego zakupionego modelu Klienci otrzymują HAMMERA Patriot+ za 1 zł, który w sprzedaży, osobno, dostępny jest w cenie 269 zł. Oferta zadowoli więc tych, którzy szukają wydajnego smartfonu dla siebie i prostego telefonu dla dziecka, czy też kompletują wyposażenie do wymagającej pracy, warsztatu.
Promocje obowiązują na sklepie online producenta tj. firmy mPTech, właściciela marek myPhone i HAMMER oraz u partnerów.
Szczegóły:
www.hammeromania.pl/podwojne-uderzenie/
www.sklep.mptech.eu

źródło: mPTech