Graj, rejestruj, udostępniaj: poznaj nowe Galaxy A30s

Graj, rejestruj, udostępniaj: poznaj nowe Galaxy A30s. Firma Samsung Electronics zaprezentowała nowy smartfon Galaxy A30s. Dzięki wszechstronnemu aparatowi fotograficznemu, pozbawionemu elementów rozpraszających uwagę wyświetlaczowi Infinity i długiemu czasowi pracy baterii urządzenie pozwala rejestrować i natychmiast udostępniać swoje doświadczenia, co czyni go stworzonym do życia LIVE. „Smartfony stały się niezwykle istotną częścią życia ludzi, łącząc ich oraz umożliwiając im dzielenie się doświadczeniami i wchodzenie w interakcję z całym światem. Użytkownicy chcą jak najlepiej wykorzystać swoje urządzenia i oczekują, że stworzymy im taką możliwość” – powiedział YeonJeong Kim, Vice President and Head of Innovative Product Planning Group, Mobile Communications Business, Samsung Electronics – “W miarę, jak zmienia się sposób korzystania ze smartfonów, staramy się nieustannie wprowadzać innowacje, aby zapewnić użytkownikom jak najlepsze wrażenia z używania urządzeń mobilnych. Nowe Galaxy A30s stanowią kolejny krok w zapewnieniu najwyższego poziomu wydajności podczas korzystania z podstawowych codziennych funkcji.” Galaxy Galaxy A30s zaskakuje nowym designem obejmującym wyjątkowy geometryczny wzór i futurystyczny efekt holograficzny z tyłu urządzenia. Smartfon dostępny jest w czterech stylowych kolorach – czarnym Prism Crush Black, białym Prism Crush White i zielonym Prism Crush Green. Za sprawą długo działającej baterii o mocy 4000 mAh, obsługi szybkiego ładowania i opartej na AI aplikacji Game Booster Galaxy A30s użytkownik nie musi się martwić, że telefon rozładuje się podczas długiego grania.

Galaxy A30s
Galaxy A30s wyposażono w potrójny aparat tylny: ulepszony aparat główny 25 MP, ultraszerokokątny aparat 8 MP i nowy aparat głębi 5 MP. Dzięki funkcji Live Focus oferowanej przez aparat głębi 5 MP można stosować profesjonalnej jakości efekty bokeh oraz szybko i bez wysiłku tworzyć bardziej dynamiczne portrety, aby uchwycić nastrój chwili. Wyrafinowane narzędzia fotograficzne, takie jak funkcje Intelligent Flaw Detector i Scene Optimizer, sprawiają, że fotografowanie za pomocą Galaxy A30s jest łatwe i wygodne. Galaxy A30s wyposażony jest też w ekranowy czytnik linii papilarnych, co pozwala znacznie łatwiej i bardziej intuicyjnie zapewnić bezpieczeństwo treści użytkownika bez ingerencji w design urządzenia. Dzięki Galaxy Galaxy A30s można też bezproblemowo korzystać z ekosystemu Galaxy, w tym z usług takich jak Samsung Health, czy Knox.
Więcej informacji o Galaxy serii A:
news.samsung.com/galaxy
www.samsungmobilepress.com/galaxy-a-2019
www.samsung.com/galaxy

Specyfikacja Samsung Galaxy A30s[1]

Galaxy A30s
Wyświetlacz Wielkość / rozdzielczość 6,4 cala, HD+ (720×1560)Super AMOLED4
Wyświetlacz Infinity Wyświetlacz Infinity-V
Aparat fotograficzny Tył 25 MP + 5 MP + 8 MP(obiektyw ultraszerokokątny)
Przód 16 MP (F2,0)
Procesor Dwurdzeniowy 1,8 GHz + sześciordzeniowy 1,6 Hz
Pamięć RAM 4 GB2
Pamięć wewnętrzna 64 GB2
microSD Do 512 GB
Bateria Pojemność (typowa) 4000 mAh
Ładowanie Szybkie ładowanie 15 W
Wymiary 158,5 x 74,7 x 7,8 mm
Masa 166 g
Kolor Prism Crush Black, Prism Crush White I Prism Crush Green2
Inne Ekranowy skaner linii papilarnych,USB typu C

[1] Wszystkie funkcje, cechy, specyfikacje i inne informacje o produkcie podane w niniejszym dokumencie, w tym między innymi zalety, design, ceny, komponenty, wydajność, dostępność i możliwości, mogą ulec zmianie bez uprzedzenia.

źródło: Samsung