Takiej promocji jeszcze nie było: kup Samsung Galaxy S10 lub S10+, odsprzedaj swój smartfon i zyskaj dodatkowe 1000 zł.

Takiej promocji jeszcze nie było: kup Samsung Galaxy S10 lub S10+, odsprzedaj swój smartfon i zyskaj dodatkowe 1000 zł. W tym roku mija 10 lat od rynkowego debiutu serii Galaxy. Z tej okazji Samsung przygotował wyjątkową promocję dla wszystkich, którzy planują w najbliższym czasie zakup smartfonu. Już od 14 października, decydując się na zakup jednego z dwóch tegorocznych flagowców Samsung Galaxy S10 lub S10+ u partnerów handlowych Samsung, po odsprzedaniu starego smartfonu można zyskać dodatkowe 1000 zł.
– Promocja trwa od 14 października do 3 listopada 2019 roku lub do wyczerpania puli voucherów.
– W ramach promocji przy zakupie Galaxy S10 lub S10+ po odsprzedaniu starego smartfonu, 1000 zł zostanie dodane do jego wyceny.
– Galaxy S10 i S10+ to flagowe smartfony Samsung wyposażone w doskonałe ekrany Dynamic AMOLED, zaawansowany aparat z ultraszerokokątnym obiektywem oraz stabilizacją wideo Super Steady.
Jak skorzystać z promocji?
Aby skorzystać z promocji należy zakupić smartfon Samsung Galaxy S10 lub S10+ u jednego z partnerów handlowych Samsung [1], aktywować [2] urządzenie i zalogować się do aplikacji Samsung Members oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy do promocji w ciągu 7 dni od momentu aktywowania urządzenia. Po upływie 14 dni od rejestracji formularza, w aplikacji Samsung Members wyświetlony zostanie baner umożliwiający pobranie vouchera który podniesie cenę starego smartfonu o 1000 zł przy jego odsprzedaży przez stronę wycena.samsung.com. Voucher należy zrealizować w ciągu 7 dni od jego otrzymania w ramach sprzedaży dotychczas posiadanego smartfonu na zasadach określonych na stronie wycena.samsung.pl.
Galaxy S10+ i S10 – dwa oblicza flagowca
Samsung Galaxy S10 i S10+ to smartfony z flagowej linii Galaxy S, która w tym roku obchodzi swój dziesiąty jubileusz obecności na rynku. Wyposażono je w niemal bezramkowe ekrany Dynamic AMOLED o przekątnych 6,1 (Galaxy S10) i 6,4 cala (Galaxy S10+), zaawansowany aparat z ultraszerokokątnym obiektywem i doskonałą stabilizacją wideo Super Steady, funkcję bezprzewodowego ładowania zwrotnego PowerShare urządzeń z technologią Qi oraz kompatybilnych urządzeń ubieralnych. Za najwyższą jakość dźwięku odpowiadają głośniki stereo z technologią Dolby Atmos dostrojone przez inżynierów AKG. Najnowsze Galaxy S dostępne są w wersjach z pamięciami od 128 GB do niespotykanej dotychczas w świecie smartfonów pojemności 1 TB. Szczegółowy regulamin promocji, lista autoryzowanych partnerów oraz dodatkowe informacje znaleźć można na stronie: odkups10.samsung.pl.

[1] Lista partnerów handlowych Samsung dostępna jest w regulaminie promocji.
[2] Przez aktywację należy rozumieć uruchomienie urządzenia na czas co najmniej 5 minut i zaakceptowanie postanowień umowy licencyjnej użytkownika końcowego (EULA). Do aktywacji niezbędna jest aktywna karta SIM polskiego operatora oraz dostęp do sieci.

źródło: Samsung