Samsung celebruje 10 lat serii Galaxy – promocja odkup na Galaxy Watch

Samsung celebruje 10 lat serii Galaxy – promocja odkup na Galaxy Watch. 150 albo nawet 200 zł dodatkowo można zyskać korzystając z najnowszej oferty Samsung Odkup na smartwatche Galaxy Watch.
Promocja potrwa od 14 października do 17 listopada 2019.
– Promocja trwa od 14 października do 17 listopada 2019 roku lub do wyczerpania puli voucherów.
– Klienci, którzy przy zakupie Galaxy Watch, odsprzedadzą dotychczasowe urządzenie mobilne (lista urządzeń w regulaminie), mogą zyskać dodatkowo 150 albo 200 zł.
– Galaxy Watch to uznany smartwatch, wyróżniający się klasycznym designem, pojemną baterią oraz rozbudowanymi funkcjami fitness.
Promocją objęty jest Galaxy Watch w rozmiarze 46 mm oraz 42 mm.
By z niej skorzystać należy kupić Galaxy Watch u wybranego partnera handlowego marki Samsung [1], zarejestrować urządzenie korzystając z formularza na stronie odkup-smartwatch.samsung.pl, a po 21 dniach odebrać specjalny kod, zwiększający kwotę odkupu starego urządzenia mobilnego o 150 zł przy zakupie Galaxy Watch 42 mm albo nawet 200 zł przy zakupie Galaxy Watch 46 mm.
Voucher ważny jest 7 dni od jego pobrania.
Kolejnym krokiem jest sprzedaż dotychczasowego urządzenia mobilnego (smartwatch, smartfon lub tablet) za pośrednictwem strony samsung.kupimyto.pl. Lista urządzeń biorących udział w promocji, lista autoryzowanych partnerów oraz regulamin dostępne są na stronie odkup-smartwatch.samsung.pl.
Pula voucherów jest ograniczona.

Galaxy Watch to linia inteligentnych zegarków marki Samsung. Urządzenia dostępne są w rozmiarach: 46mm oraz 42mm, a także w 2 wersjach różniących się pod względem łączności: Blutetooth oraz LTE. Wyróżniają się klasycznym designem, przypominającym tradycyjne zegarki, obrotowym pierścieniem sterującym oraz zaawansowanymi funkcjami fitness. Galaxy Watch wykrywa aż 39 różnych aktywności fizycznych, w tym 21 ćwiczeń wykonywanych na siłowni i pozwala także monitorować poziomu stresu i snu. Smartwatch spełnia normy standardu MIL-810-STD, jest wodoodporny do 5 ATM, a jego tarcza pokryta jest szkłem Corning® Gorilla® Glass DX+, dzięki czemu świetnie się sprawdzi nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Galaxy Watch wyróżnia się też pojemną baterią, która w przypadku modelu 46mm pozwala nawet na 80 godzin pracy na jednym ładowaniu. Galaxy Watch w wersji LTE wykorzystuje kartę eSIM, dzięki czemu nie potrzebuje połączenia ze smartfonem do wykonywania połączeń głosowych, pisania wiadomości SMS czy sprawdzania powiadomień z mediów społecznościowych.

[1] Lista partnerów handlowych Samsung dostępna jest w regulaminie promocji.

[ na kanwie kolejnej odsłony promocji z serii Samsung Odkup dodajmy, iż w temacie otrzymujemy za każdym razem sporo korespondencji od naszych Czytelników. Z jednej strony podkreślających spadek atrakcyjności sprzętu Samsunga od jakiegoś czasu, głównie za sprawą cen oraz większej dostępności produktów konkurencji, z drugiej strony zaznaczających, iż oferty promocyjne z serii Samsung Odkup wcale nie zachęcają do zakupu sprzętu Samsunga. Zasadniczym powodem jest konieczność podejmowania przez zainteresowanego wielu kroków, aby uzyskać bonifikatę, czy zwrot gotówki. Jeśli całość procedur byłaby realizowana jednorazowo i w miejscu zakupu – jak podkreślają – zainteresowanie podobnymi promocjami, a tym samym sprzętem koreańskiego producenta na pewno byłoby większe – dop. red. ]