Nowe GIGA pakiety internetu w Heyah

Nowe GIGA pakiety internetu w Heyah. Heyah uruchamia nową promocję i oferuje klientom, korzystającym z taryfy “Dniówka”, dwa nowe GIGA pakiety – 15 GB i 45 GB. Dzięki ofertom klienci mogą w kilku prostych krokach znacząco powiększyć swoje pakiety. Promocja obowiązuje od 21 października br. Internet mobilny staje się dla Polaków nieodłącznym elementem codziennego życia – według danych Urzędu Komunikacji Elektronicznej już ponad 90% badanych posiadających smartfony, korzysta systematycznie z internetu mobilnego [1]. Dlatego też Heyah oferuje swoim użytkownikom wyjątkowe GIGA pakiety – w opcji 15 GB lub 45 GB. Klienci mogą uruchamiać kolejne pakiety bez ograniczeń, a okres ważności, w trakcie którego należy wykorzystać paczki danych, ustawiany jest z korzystniejszą datą. Gigabajty się sumują, dzięki czemu użytkownik może swobodnie korzystać z mobilnego internetu, gdziekolwiek go potrzebuje. Ponadto pakiety można wykorzystywać zarówno w Polsce, jak i w strefie roamingowej A1, a także łączyć je z dowolnymi usługami w Heyah na kartę w taryfie “Dniówka” [2]. Pakiet jednorazowy 15 GB ważny jest przez 30 dni, a jego koszt to 15 zł. Natomiast pakiet 45 GB kosztuje 45 zł, ale można z niego korzystać przez 60 dni. Ofertę na pakiet 15 GB aktywuje się kodem *150*166*2#, zaś na 45 GB – *150*169*2#. Szybko i wygodnie można włączyć je także w aplikacji mobilnej Moja Heyah.
Szczegółowy regulamin oferty:
http://www.heyah.pl/pakiety-internetowe

[1] “Badanie opinii publicznej w zakresie funkcjonowania rynku usług telekomunikacyjnych oraz preferencji konsumentów”, Urząd Komunikacji Elektronicznej, Warszawa, Gdańsk, 2018 r.
[2] “Dniówka” to automatycznie aktywowana taryfa dla każdego nowego klienta Heyah. Jeśli klient nie korzysta z usług promocyjnych, za minutę płaci 29 gr, za SMS 14 gr, a za MMS 28 gr. Aby sprawdzić, z jakiej taryfy obecnie korzysta klient, wystarczy wpisać bezpłatny kod *100#.

źródło: T-Mobile