LG K50s na wyłączność w Plusie!

LG K50s na wyłączność w Plusie! Trzy główne aparaty, pojemna i wydajna bateria oraz duży wyświetlacz – tak prezentuje się najnowszy LG K50S, smartfon stworzony dla wszystkich aktywnych, którzy chcą bez przeszkód i przez długi czas pozostać w kontakcie z przyjaciółmi, oglądać filmy, słuchać muzyki oraz robić unikalne zdjęcia. Od 25 października jest on dostępny na wyłączność w ofercie sieci Plus i to już za 1 zł na start!

LG K50S wyposażony został w trzy główne aparaty, co jest dużym wyróżnikiem na tej półce cenowej, pozwalające na zrobienie perfekcyjnego zdjęcia w każdych warunkach: klasyczny o rozdzielczości 13 Mpix z autofokusem PDAF umożliwia uchwycenie obiektów w ruchu, wspierany 2-megapikselowym do wykrywania głębi pozwoli na osiągnięcie naturalnego rozmycia tła, a trzeci z obiektywem szerokokątnym jest idealny do fotografii krajobrazu czy zdjęć grupowych. LG K50S ma duży wyświetlacz FullVision 6,5” i system DTS:X gwarantujący dźwięk jest przestrzenny jak w kinie. Posiada ośmiordzeniowy procesor 2,0 GHz, 3 GB pamięć RAM oraz 32 GB wewnętrznej i z możliwością rozbudowania za pomocą karty microSD do 2TB, a dzięki baterii o pojemności 4000 mAh możliwe jest korzystanie z niego przez cały dzień. Wyposażony został w dedykowany przycisk aktywujący Asystenta Google, a dla miłośników streamingu przygotowano funkcję YouTube Live, dzięki której można rozpocząć transmisję z poziomu aplikacji aparatu.

Wytrzymałość LG K50S została potwierdzona rygorystycznymi testami, które przeprowadzono zgodnie z amerykańską normą dla sprzętu wojskowego, dzięki czemu jest odporniejszy na uderzenia, zawilgocenie i inne czynniki związane z aktywnym stylem życia. Najnowszy smartfon LG K50S dostępny jest na wyłączność w sieci Plus. Można go dostać z ofertą Plus Abonament i to już za 1 zł na start i 24 raty po 40 zł lub 36 rat po 26 zł. Jest też w ofercie zakupu telefonu bez kosztów abonamentu (na raty 0%), a od końca miesiąca będzie także w Plus MIX.

źródło: Plus