Motorola Moto G8 Plus już dostępna wyłącznie w ofercie Plusa!

Motorola Moto G8 Plus już dostępna wyłącznie w ofercie Plusa! Motorola Moto G8 Plus, czyli jak mówi sam producent najlepszy smartfon z rodziny Moto G, jest już w sprzedaży! Najnowsze urządzenie jest jeszcze bardziej imponujące niż dotychczas i tradycyjnie oferuje wiele zaawansowanych funkcjonalności klasy premium w bardzo przyjaznej cenie. Motorola Moto G8 Plus jest dostępna na wyłączność w ofercie sieci Plusa i to już za 1 zł na start. Moto G8 Plus oferuje najlepszy w swojej klasie systemem trzech aparatów fotograficznych z technologią Quad Pixel i 4-krotnie większą wrażliwością na słabe światło oraz 25 Mpx aparat do selfie. Dzięki pokrywającemu cały obszar od krawędzi do krawędzi ekranowi 6,3″ Max Vision FHD+ wszystko jest widoczne tak wyraźnie, że można dostrzec nawet najdrobniejsze szczegóły.

Wyjątkowe wrażenia zapewnia dźwięk surround z dwóch głośników stereo wspieranych technologią Dolby Audio™. Moto G8 Plus wyposażona jest w 8-rdzeniowy procesoro Qualcomm® Snapdragon™ 665 i posiada 4 GB pamięci DDR RAM. Smartfon ma zainstalowany system Android 9 Pie i dzięki baterii 4000 mAh może działać nawet przez 40 godzin po jednokrotnym naładowaniu, a ultraszybkie ładowanie TurboPower™ pozwala po 15 minutach naładować go na aż 8 godzin pracy.

Motorola Moto G8 Plus jest dostępna w Polsce wyłącznie w ofercie sieci Plus. Można ją dostać w sprzedaży ratalnej na 24, 36 lub nawet 48 miesięcy. W ofercie dla nowych klientów Plus Abonament jego cena wynosi 1 zł opłaty początkowej i raty 50 zł przez dwa lata, 33 zł przez trzy lata i 25 zł przez cztery lata. W ofercie dla klientów przedłużających umowę Moto G8 Plus jest dostępna bez opłaty początkowej w 24 ratach po 49,96 zł lub 36 ratach po 33,31 zł. Można ją też otrzymać w ofercie zakupu telefonu bez kosztów abonamentu (na raty 0%) oraz ofercie MIX.
Więcej informacji na www.plus.pl

źródło: Plus

Materiał powiązany:
Polkomtel: kończy się rok, a sukcesy zasięgowe raczej marne