Teraz TIDAL, HBO i Liga Mistrzów UEFA przez trzy miesiące w prezencie!

Teraz TIDAL, HBO i Liga Mistrzów UEFA przez trzy miesiące w prezencie! Świąteczna niespodzianka w Plus Abonament, czyli serwis muzyczny TIDAL, pakiet filmowy HBO oraz europejskie puchary – Liga Mistrzów i Liga Europy przez trzy miesiące w prezencie! Dostępna jest nowa promocja, dzięki której klienci mają możliwość jednoczesnego bezpłatnego korzystania ze wszystkich trzech usług premium oferowanych w sieci Plus! Od 4 listopada Plus wprowadza w swojej ofercie abonamentowej możliwość wypróbowania przez trzy miesiące trzech usług: TIDAL, IPLA HBO i IPLA Polsat Sport Premium. Są one dostępne w tym czasie bez opłat, a po okresie próbnym można zrezygnować lub korzystać zarówno z jednej, jak i dwóch lub nawet wszystkich trzech usług zgodnie z cennikiem subskrypcji. Z promocji mogą skorzystać nowi oraz przedłużający umowę klienci oferty Plus Abonament.

W promocji dostępne są:
– Serwis TIDAL umożliwiający słuchanie muzyki na żądanie w wysokiej jakości zarówno online, jak i w trybie offline i zawierający miliony utworów polskich i zagranicznych artystów. Po upływie darmowego trzymiesięcznego okresu próbnego opłata za usługę TIDAL wynosi 19,99 zł miesięcznie.
– Pakiet IPLA HBO, dostępny na www.ipla.tv, zawierający ceniony przez widzów na całym świecie serwis online HBO z kanałami telewizyjnymi i VOD, a także hity filmowe i kultowe seriale na następujących kanałach telewizyjnych: Cinemax, Cinemax 2, AXN, AXN Black, AXN Spin, AXN White. Po upływie darmowego trzy miesięcznego okresu próbnego opłata za Pakiet IPLA HBO wynosi 20 zł miesięcznie.
– Pakiet IPLA Polsat Sport Premium na www.ipla.tv zawierający transmisje na żywo wszystkich meczów Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA i związane z nimi specjalne programy oraz kanały Polsat Sport Premium 1 i 2. Po zakończeniu darmowego trzymiesięcznego okresu próbnego opłata za pakiet wynosi 40 zł miesięcznie.

Plus Abonament to trzy proste taryfy za 30, 40 i 50 zł, a w nich nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz Internet do tego. W abonamencie za 50 zł dostępny jest Internet bez końca – pakiet 12 GB, po wykorzystaniu którego można korzystać z Internetu z prędkością 1 Mb/s. W dodatkowym abonamencie za 70 zł miesięcznie, klient otrzymuje usługi telekomunikacyjne bez limitu, dwa razy większy podstawowy pakiet internetowy 24 GB, po użyciu którego można dalej swobodnie korzystać z Internetu z prędkością 2 Mb/s oraz wybraną usługę: TIDAL, HBO GO lub Pakiet IPLA Polsat Sport Premium w cenie abonamentu. Klienci którzy bardzo dużo korzystają z Internetu, także na innych urządzeniach niż smartfon, mogą wybrać abonament za 75 zł, w ramach którego wszystko jest bez limitu, a pakiet internetowy to aż 72 GB. W każdym z wymienionych abonamentów można skorzystać z promocji „3 miesiące gratis”, przy czym w abonamencie za 70 zł wybrany serwis jest wliczony w cenę abonamentu, a z pozostałe są przez trzy miesiące w prezencie. Abonament w Plusie to idealne rozwiązanie dla rodzin. Każdy klient z abonamentem minimum 50 zł może w dowolnym momencie dobrać kolejne karty nawet za 50% ceny, co pozwala na elastyczne i w miarę pojawiających się potrzeb podejmowanie decyzji w tej sprawie. Promocja „3 miesiące gratis” obowiązuje do 26 grudnia 2019 r, a szczegółowe informacje są dostępne w regulaminie promocji i na www.plus.pl

źródło: Plus