Wszystkie kciuki na Play24 – PLAY wspiera WOŚP już po raz dziewiąty!

Wszystkie kciuki na Play24 – PLAY wspiera WOŚP już po raz dziewiąty! Wszystkie kciuki na Play24 – przez miesiąc, od 12 grudnia 2019 r. do 12 stycznia 2020 r., można wspierać WOŚP poprzez aktywne korzystanie z aplikacji Play24. W akcję zaangażowali się najpopularniejsi internetowi twórcy współpracujący z Play.
Już w najbliższą niedzielę (12 stycznia 2020 r.) odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To także dziewiąty raz, kiedy PLAY wesprze fundację, tym razem w zbieraniu środków Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Klienci sieci Play mogą pomagać WOŚP przez doładowywanie swojego konta lub opłacenie faktury za abonament w aplikacji Play24. Aplikacja Play24 to serwis umożliwiający zarządzanie kontem i usługami w Play. Korzysta z niej już ponad 4,3 mln użytkowników. Liczba wykonanych transakcji jest widoczna na ekranie głównym aplikacji. Aktywne korzystanie z aplikacji będzie powiększało kwotę, która zostanie przekazana podopiecznym Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tej akcji istotna jest każda złotówka, czyli symboliczny kciuk uniesiony w górę, rejestrowany przy okazji płatności. Uniesione kciuki to także zachęta dla samych twórców #TeamPlay<3 do przygotowania unikatowych treści na kanałach YouTube oraz InstaStories. Im więcej osób zaangażuje się w akcję, tym więcej aktywności związanych z WOŚP pojawi się w mediach społecznościowych. Dzięki temu jeszcze więcej osób weźmie udział w pomaganiu. Po przekroczeniu określonych progów liczby kciuków twórcy opublikują na swoich kanałach specjalne treści, w tym nietypowe wyzwania czy oryginalne pomysły, zachęcające fanów do jeszcze intensywniejszego wspierania akcji. Aktualną liczbę zaangażowanych osób można sprawdzić bezpośrednio w aplikacji. Więcej o wyzwaniach można przeczytać na www.playdlawosp.pl. W działaniach na rzecz WOŚP biorą dział twórcy współpracujący na co dzień z siecią Play. Wśród nich są: Rezi, Szczesliva, Martin Stankiewicz, Człowiek Warga, Red Lipstick Monster, Łukasz Jakóbiak, Paulina z Mówiąc Inaczej, Szparagi, Paulina Lisie Piekło, Dawid Myśliwiec, Piotr Ogiński z Kocham Gotować, 10 Minut Spokoju, Wujaszek Liestyle, Naruciak, Sitr0x, Manoyek, Ciocia Liestyle, Izak, Gimper, Jcob, Blowek, Karolek, Disowskyy. W tym roku dołączyli do nich także nowi członkowie #TeamPlay<3: Zosia Zborowska, Friz oraz organizacja e-sportowa Illuminar Gaming.
Play przygotował również wyjątkowy film promujący akcję, w którym występują twórcy zaangażowani w projekt. Video dostępne jest pod adresem:
https://www.youtube.com/watch?v=5EbbjNU2dfY
Zakończenie akcji Play dla WOŚP oraz wykonanie ostatniego z wyzwań odbędzie się w strefie Play na Placu Bankowym podczas Wielkiego Finału WOŚP. Za współpracę i koordynację influencerów odpowiada MediaCom Beyond Advertising oraz Agencja Plej. Strefa PLAY znajdzie się przy głównej scenie WOŚP na Placu Bankowym w Warszawie. Odwiedzających Play czekają spotkania z gwiazdami i influencerami oraz wiele konkursów i gadżetów. Swoją obecność w strefie zapowiedzieli twórcy z #TeamPlay<3, którzy wspólnie z uczestnikami namalują obraz. Play zaprasza również do zrobienia sobie zd