Budżetowy smartfon TP-Link Neffos C9s z dużym wyświetlaczem

Budżetowy smartfon TP-Link Neffos C9s z dużym wyświetlaczem. Model Neffos C9s to pierwsza tegoroczna propozycja od TP-Link w segmencie budżetowych smartfonów. Szczególnie polecany jest osobom, poszukującym niedrogiego telefonu z dużym wyświetlaczem i wytrzymałą baterią. W modelu Neffos C9s na uwagę zasługuje duży 5,71-calowy ekran 19:9 typu Dewdrop, który stanowi 87% powierzchni przedniego panelu smartfona, zapewniając tym samym wygodę podczas korzystania z urządzenia. Atutem wyświetlacza jest także niewielkich rozmiarów notch oraz panel dotykowy GFF, zwiększający precyzję wprowadzania danych.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii opartej na sztucznej inteligencji, smartfon bez trudu rozpoznaje rysy twarzy użytkownika, wykrywając aż 106 jej charakterystycznych punktów. Bezpieczeństwo tego rozwiązania gwarantuje usługa TrustZone. Neffos C9s wyposażony jest w tylny aparat 13MP z autofokusem z detekcją fazy (PDAF), która sprawi, że fotografowanie obiektów i osób w ruchu nie będzie problemem. Funkcja inteligentnego rozpoznawania scenerii zidentyfikuje fotografowane obiekty i dobierze parametry zdjęcia tak, by uzyskać jak najlepszą jakość. Przedni aparat do selfie o rozdzielczości 5MP pozwoli na wykonanie wyraźnych i naturalnych autoportretów, które w razie potrzeby użytkownik może udoskonalić przy użyciu 10-stopniowego inteligentnego trybu upiększania od Arcsoft. Doceniane za stosunek jakości do ceny smartfony marki Neffos oferują szeroką gamę udogodnień dla użytkowników. Nielubiany przez wiele osób moment przenoszenia danych na nowe urządzenie może być szybszy i łatwiejszy dzięki zeskanowaniu kodu QR. Wykorzystując tę funkcję modelu C9s można przenieść wiadomości, rejestr połączeń, zdjęcia, wideo, pliki czy aplikacje sprawnie i bez obaw związanych z ewentualną utratą danych.

Dzięki asystentowi informacji, asystentowi migracji i możliwości wyboru motywu kolorystycznego korzystanie ze smartfona jest wygodne i przyjemne. Zastosowane sloty na dwie karty w standardzie Nano SIM oraz jedną kartę microSD, pozwalają użytkownikowi na rozbudowanie pamięci wewnętrznej telefonu oraz jednoczesne korzystanie z dwóch numerów. Neffos C9s został skonstruowany zgodnie ze ścisłymi procedurami projektowania. Poddano go także rygorystycznym testom na każdym etapie produkcji. Wszystko po to, żeby oddać w ręce użytkowników funkcjonalny i niezawodny smartfon. Wbudowana litowo-jonowa bateria 3000mAh pozwala na całodzienne korzystanie z urządzenia bez konieczności doładowywania. Użytkownik nie musi obawiać się, że telefon rozładuje się podczas oglądania ulubionych filmów, słuchania muzyki czy grania. Design Neffosa C9s został dopracowany w każdym szczególe. Jego idealne proporcje i zaokrąglony tył zapewniają wygodę podczas użytkowania urządzenia. Model dostępny jest w dwóch efektownych kolorach: czerwonym oraz granatowym. Wyjątkowy, mieniący się odcień granatu daje efekt rozgwieżdżonego nocnego nieba, który w zależności od intensywności oświetlenia przybiera nieco inną barwę.
Model C9s objęto 24-miesięczną gwarancją, a jego cena wynosi zaledwie 379 zł.
Pełna specyfikacja Neffos C9s
Gwarancja door-to-door
Wszystkie smartfony TP-Link Neffos objęte są 24 miesięczna gwarancją door-to-door, czyli obsługą serwisową bez konieczności wychodzenia z domu. Jeżeli z urządzeniem wystąpią problemy, po zgłoszeniu zostaje ono odebrane przez kuriera i na koszt firmy przekazane do serwisu. Po zakończonej usłudze serwisowej koszty odesłania sprzętu do właściciela także pokrywa producent. Prosto i wygodnie. W przypadku, gdy model posiada wymienną baterię, to jest ona objęta sześciomiesięczną gwarancją, a jednostka główna dwuletnią.
Więcej informacji: http://www.neffos.pl/support/warranty-terms

źródło: TP-Link