Ponownie 15% zniżki dla klientów Plusa na bilety na mecze siatkówki!

Ponownie 15% zniżki dla klientów Plusa na bilety na mecze siatkówki! Plus znów wprowadza dla swoich klientów promocję, dzięki której będą mogli taniej kupić bilety na mecze siatkarskich reprezentacji naszego kraju. Tym razem są to mecze Ligi Narodów w piłce siatkowej mężczyzn, a Polska jest organizatorem dwóch turniejów: w maju w Krakowie, gdzie oprócz Polaków zagrają Serbowie, Włosi i Słoweńcy oraz w czerwcu w Łodzi, gdzie rywalami naszej kadry będą Bułgaria, Chiny i Brazylia. Otwarta sprzedaż biletów na oba turniej rozpocznie się 6 lutego, ale w dniach 3-4 lutego uruchomiona zostanie specjalna przedsprzedaż dla klientów Plusa. Promocja „Zniżki na mecze siatkówki” to możliwość zakupu tańszych o 15% biletów na wydarzenia siatkarskie organizowane przez Polski Związek Piłki Siatkowej. Pierwszym wydarzeniem objętym promocją jest Turniej Ligi Narodów w piłce siatkowej mężczyzn, który w dniach 22-24 maja odbędzie się w Krakowie.
Terminarz jego spotkań to:
– Piątek 22 maja: 17:00 Polska – Serbia, 20:30 Włochy – Słowenia
– Sobota 23 maja: 16:30 Polska – Włochy, 20:00 Serbia – Słowenia
– Niedziela 24 maja: 13:30 Włochy – Serbia, 17:00 Polska – Słowenia
Drugi Turniej Ligi Narodów w piłce siatkowej mężczyzn odbędzie się w dniach 5-7 czerwca w Łodzi, a terminarz jego spotkań to:
– Piątek 5 czerwca: 17:00 Polska – Bułgaria, 20:30 Chiny – Brazylia
– Sobota 6 czerwca: 16:30 Polska – Chiny, 20:00 Brazylia – Bułgaria
– Niedziela 7 czerwca: 13:30 Bułgaria – Chiny, 17:00 Polska – Brazylia
Zakupu biletów na oba wydarzenia można dokonać na platformie biletowej www.ebilet.pl. W promocji Plusa na zniżki na bilety mogą wziąć udział wszyscy klienci indywidualni korzystający z wszystkich usług głosowych operatora (abonament, mix, prepaid), przy czym dla użytkowników ofert na kartę warunkiem jest doładowanie swojego konta za minimum 25 zł (jednorazowo lub jako suma zasileń w ciągu 90 dni). Klienci, którzy spełnią warunki będą mogli ze zniżką w wysokości 15% nabyć do 8 biletów na dowolny mecz rozgrywany w Krakowie oraz do 8 biletów na dowolny mecz rozgrywany w Łodzi.


Zasady promocji:
1. Aby wziąć udział należy wysłać na numer 80808 bezpłatnego SMS-a o treści:
– “SIATKOWKA KRAKOW”, żeby otrzymać kod rabatowy na mecze turnieju rozgrywanego w Krakowie,
– “SIATKOWKA LODZ”, żeby otrzymać kod rabatowy na mecze turnieju rozgrywanego w Łodzi.
2. Kod rabatowy zostanie przesłany w zwrotnej wiadomości SMS.
3. Otrzymany kod należy wpisać na stronie ebilet.pl podczas zakupu biletu z 15% rabatem.
4. Bilety ze zniżką sprzedawane będą do wyczerpania ich puli.
5. Przekazanie kodu nie jest równoznaczne z rezerwacją biletów.
6. Kod nie może zostać wymieniony na ekwiwalent pieniężny.
W trakcie ostatnich 22 lat, kiedy Plus wspierał polską siatkówkę, wszystkie Reprezentacje Polski mężczyzn i kobiet (seniorów, juniorów i kadetów) zdobyły na najróżniejszych turniejach łącznie aż 47 medali: 22 złote, 12 srebrnych i 13 brązowych. Z udziałem Plusa, jako sponsora, odbywały się w Polsce największe siatkarskie turnieje: cztery Finały Ligii światowej, Mistrzostwa Europy kobiet i mężczyzn oraz Mistrzostwa Świata mężczyzn.
Wszystkie informacje dotyczące promocji “Zniżki na mecze siatkówki” są dostępne na specjalnie stworzonej stronie www.plus.pl/siatkowka oraz w regulaminach promocji na poszczególne rozgrywki

źródło: Plus